Praradau verslą ką daryti?

Sveiki, Egidijau, nežinau, ką daryti, esu pasimetęs gyvenime. Bent jau pastaruoju metu. Praradau verslą, pradėjau dirbti nekvalifikuotą darbą. Kadangi jaučiausi nepilnavertis, išėjau iš jo. Dabar esu bedarbis. Norėčiau vėl bandyti daryti verslą, bet bijau nesėkmės. Taip pat nebeturiu pajamų naujam verslui pradėti. Man taip atrodo, kad aš kitko ir nemokėčiau daryti. Žodžiu, esu labai pasimetęs ir nežinau, už ko kabintis. O gal emigruoti? Emigravus nori nenori turi dirbti kitokį, nemielą darbą, kita vertus, pinigai geresni… Gal susitaupius vėl iš naujo pradėti verslą? Kaip geriau elgtis, ką daryti?

Ačiū už atsakymą!

Laurynas

Gyvenime atsitiktinumų nebūna. Pasistenkite išanalizuoti savo situaciją – kodėl tokioje atsidūrėte. Išminčiai sako, kad visos nepalankios situacijos, atsirandančios mūsų išoriniame gyvenime, tai atspindys problemų, kurios yra mūsų viduje.

versla1

Įvertinkite savo tikslus ir tikruosius motyvus. Sėkminga veikla, kai žmogus sprendžia ne tik savo, bet ir kitų problemas. Svarbiausia versle pagal Visatos dėsnius, kad tai nekenktų kitoms gyvoms būtybėms, tuomet tai bus teisingas verslas.

Kad išspręstumėte savo problemas, labai svarbi Jūsų paties pasaulėžiūra. Ar Jūs prisiimate atsakomybę už savo veiksmus ir gyvenimą, ar žiūrite į savo veiklą, kaip į tarnystę kitiems, ar stengiatės atlikti viską kokybiškai, kad kiti būtų laimingi Jūsų paslaugomis. Jeigu taip, tai Jūs pats augsite kaip asmenybė ir tuo pačiu augs Jūsų verslas.

Dėl Jūsų esamos situacijos supraskite, kad vyro pareiga yra išlaikyti save, savo šeimą, todėl kartais tenka užsiimti ir ne pačia mylimiausia veikla. Dabar stenkitės plėsti savo požiūrį ir stenkitės žiūrėti į esamą situaciją kaip į patirtį. Vyrui reikalingi išbandymai gyvenime, nes jie padeda jam augti.

Tam, kad būtų galima užsiimti verslu, reikalinga, kad pas vyrą būtų stiprus Marsas. Marsas reiškia ryžtą. Tam, kad  sustiprinti Marsą atlikite askezes: laikykitės dienos režimo ir mokykitės kurti harmoningus santykius su aplinkiniais, išlaikykite ramų protą, užsiimkite savianalize.

Paskaitų klausymas ir motyvuojančių knygų skaitymas padės gauti įkvėpimo. Ko gero, dabar pas Jus toks astrologinis periodas, kurio metu vertėtų keisti pasaulėžiūrą.

versla2

Dauguma galvoja, kad verslas – tai būdas tapti sėkmingu ir turtingu, bet pamiršta apie tai, kad kiekvieno pareiga yra stengtis padėti kitiems tapti laimingais. Jeigu padėsite kitiems, tai  padėsite ir sau.

Linkiu geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

 

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *