Namuose vaiduoklis, ką daryti?

 Egidijau, gal Jūs žinosite atsakymą… Ką daryti, kai yra įtarimų, kad namuose kažkas gyvena? Žinau, kad skamba juokingai ir kvailai, bet nors gyvenu bute viena, tačiau visada jaučiu, kad turiu svečią, pavyzdžiui, net sėdėdama ant sofos ir žiūrėdama televizorių jaučiu kažką šalia, nors nieko nėra. Negaliu sakyti, kad tai bloga energija. Ne. Nes niekada nieko blogo man nėra atsitikę. Na, neigiamas dalykas gal tik tas, kad dažnai sapnuoju nesąmoningus košmarus ir ilgai kankina nemiga. Gal tai susiję? Kartais nejauku jausti, kad esu stebima. Kas tai galėtų stebėti? Kaip galėčiau atsikratyti to jausmo, tos energijos, ar kas ten bebūtų..?

Ačiū, Natalija.

Tokie mokslininkai, kaip H. Stapp ir S. Hameroff neatmeta galimybės, kad žmogus gali gyventi ne tik materialiame kūne. Senovės rytų išmintis teigia, kad vaiduokliais tampa savižudžiai, po aborto ar po katastrofų žuvę žmonės, kurie gyvena nebe materialiame, o subtiliame kūne. Taip pat tie, kurie buvo labai prisirišę prie savo gyvenamosios vietos.

vaiduoklis2

Žmogus linkęs tapatinti save su materialiu kūnu ir galvoja, kad netekus kūno gyvenimas pasibaigs. Tačiau senovės rytų traktatai – Vedos teigia, kad žmogus yra siela, turinti kūną. Juk pavyzdžiui, kai kas nors numiršta, žmonės sako, kad „jis išėjo anapilin“, nors žmogaus kūnas guli pašarvotas prieš visus. Kai kūnas numiršta, siela persikelia į kitą kūną ir toliau tęsia savo kelionę, bet dėl savo nuodėmingos veiklos, ji gali negauti materialaus kūno ir gyventi kaip vaiduoklis. Tai gali būti ir mūsų protėviai, todėl jiems reikia palikti Dievui aukoto maisto, kad gavę dvasinės energijos galėtų išsivaduoti iš tokių kančių.

vaiduoklis1

Rytų išminčiai sako, kad yra daug vaiduoklių rūšių. Tie, kurie gyvena kapinėse, namuose, neturintys pastovios vietos ir panašiai. Išminčiai teigia, tam, kad namuose nebūtų vaiduoklių rekomenduojama padaryti generalinę tvarką, nes jie nemėgsta švaros. Vienas iš švaros priešų yra kilimas, nes ten susikaupia daugiausia dulkių, todėl jį rekomenduojama ne tik išsiurbti, bet ir periodiškai išpurtyti lauke. Būtina namuose viską švariai išplauti ir nepalikti voratinklių. Niekada ant stalo nepalikti maisto likučių ir geriausia viską laikyti uždarius sandariai. Per naktį kriauklėje nepalikti nešvarių indų.

Rytuose, kad būtų palaikoma energetinė švara namuose, rekomenduojama viską išplauti įmaišius į vandenį truputį džiovinto karvės mėšlo. Jo galima gauti Indų parduotuvėse ir jis tikrai nesukelia jokio kvapo. Išminčiai rekomenduoja reguliariai vėdinti kambarius.

vaiduoklis3

Taip pat vaiduokliams nepatinka ramybė, todėl jeigu jūsų namuose vyrauja kivirčai, jiems ten labai tinkama vieta gyvenimui.

Vaiduokliai maitinasi žmonių emocijomis, todėl baimė ir pergyvenimai jiems geriausias maistas.

Reikėtų vengti miegoti ir maudytis nuogu kūnu, kadangi vaiduokliai mėgsta stebėti apsinuoginusius žmones. Pavalgius rekomenduojama su vandeniu prasiskalauti burną ir akis, kad būtų palaikoma fizinio ir subtilaus kūno švara.

Pajausti, kad vaiduoklis prisiartino galima tada, jeigu per kūną perėjo šiurpulys arba pajutote vėsumą, todėl geriau iš karto palikti tokią vietą.

Vaiduokliai mėgsta vietas, kur vartojamas alkoholis, todėl vertėtų vengti tokių vietų.

vaiduoklis4

Vaiduoklius išbaido varpelio ir varpų skambėjimas, todėl netgi dvasių apsėstas žmogus į varpo ar varpelio garsą gali reaguoti neigiamai. Pirštų spragsėjimas, plojimas rankomis, beldimas į sieną irgi juos atbaido. Ugnis, žvakės, smilkalai arba per naktį palikta nedidelė šviesa namuose palaiko energetinę švarą, todėl vaiduokliai tokių vietų vengia.

Šventųjų paveikslai namuose, o taip pat miegamajame virš galvos kabantys šventųjų paveikslai saugo miegantį žmogų, nes vaiduoklių laikas yra tamsus paros metas. Rekomenduojama nuo sienos lovą atitraukti 10-15 cm, kad miegas būtų ramesnis. Kadangi vaiduokliai mėgsta skrajoti po kambarius, todėl jeigu lova stovi toliau nuo sienos, jie neprisiliečia prie miegančiojo ir žmogus gali išvengti sapnuojamų košmarų.

vaiduoklis5

Vaiduokliai nemėgsta dvasingumo, šventumo ir pamaldumo. Jeigu jūsų namuose bus energetiškai švari atmosfera, kvepės smilkalais ir skambės bent jau tyliai dvasinė muzika, vaiduokliai iš jūsų namų pasitrauks, nes jiems ten tiesiog pasidarys nebeįdomu.

Klausimai-atsakymai Čikagos laikraščiui „Geras“

Linkiu geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *