Mėnulis Dvyniuose

Mėnulis Dvyniuose  – jų protas gali būti nepastovus ir jie dažnai vienu metu norės daryti kelis darbus. Stiprioji pusė – mokėjimas kalbėti įtikinamai ir perduoti kitiems žinias. Dažnai viduje gali jausti pergyvenimą ir įtampą dėl noro daug pataryti ir nesuspėti.

Tai žmonės, kurie mėgsta įvairovę ir nori viską išbandyti. Dažnai gali norėti keisti aprangą, papuošalus arba savo stilių. Juos gali traukti muzika, pramogos, dainavimas ir romantika. Santykiuose gali būti būdingas nestabilumas.

Mėnulis Dvyniuose suteikia jiems norą bendrauti ir mokėjimą komunikuoti su kitais. Jie gali pasitikėti savimi, šiek tiek būti skeptiški ir paslaptingi. Jų jausmai dažnai negilūs. Jie gali turėti stiprų intelektą ir lengvai mokytis. Gali turėti literatūrinius gabumus, mokėti dainuoti, groti ir būti artistiški. Vienu metu gali daryti kelis darbus. Taip pat gali turėti savybių prekyboje, versle, gali mokėti kitus įkalbėti ir įtikinti.

Mėnulis Dvyniuose randasi garsaus motyvacinio kalbėtojo Niko Vujičiočio (Nick Vujicic gimė 1982 m. gruodžio 4 d.) horoskope. Jis garsus tuo, kad gimė be rankų ir be kojų, bet savo knygomis ir motyvacinėmis kalbomis bando įkvėpti kitus gyvenimo pokyčiams.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *