Saulė Dvyniuose

Saulė Dvyniuose – žmogus gali reikštis per bendravimą, komunikaciją ir žinias. Gali būti įdomus pašnekovas, bendraujantis, kūrybiškas ir turintis literatūrines savybes. Dvyniuose Saulė jaučiasi labiau atsipalaidavusi, todėl žmogus bus linkęs labiau prisitaikyti prie kitų, draugiškas ir linkęs ieškoti kompromiso. Bus švelnus ir ramus.

Gali būti linkęs į filosofiją, išsilavinimą, rašymą, užsienio kalbas, matematiką ar mokslinę veiklą. Šie žmonės gali mėgti daryti keletą darbų vienu metu ir jiems tai gali pavykti.

Saulė Dvyniuose randasi T. Hanks horoskope. Jis vienas garsiausių JAV aktorių, prodiuserių ir režisierių. Saulė tai ryškios žmogaus savybės, o Dvyniai komunikacija, todėl ši padėtis atspindi jo komunikacines savybes, gebėjimą prisitaikyti, įdomiai pasakoti ir dalintis informacija su kitais.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *