Reinkarnacija ir karma

Ką reiškia reinkarnacija?

Žmogui visais laikais buvo įdomu pažinti, tai kas yra už matymo ribų, apie tai daug informacijos galima rasti vediniuose raštuose. Reinkarnacijos ir karmos požymiai atsispindi mūsų gimimo datoje, mūsų kūne, mūsų elgesyje, ligose ir charakteryje.

Tai kas yra anapus mūsų matymo ribų mums labai sudėtinga priimti, tačiau egzistuoja žinių šaltiniai vadinami-vedomis kuriuose apstu informacijos apie daugelį svarbių dalykų, kurių plika akimi mes nepamatysime.  Analizuojant senovės šventraščius vedas, matyti, kad jose svarbiausią vietą užima žmogaus dvasinis, o ne kūniškas pradas. Kūniškas gyvenimas aiškinamas kaip laikinas, o siela, t.y. “aš” priklausomai nuo savo norų ir karmos pastoviai keliaujame iš kūno į kūną.

reinkarnacija ir karma

Ką sako mokslininkai apie reinkarnaciją ir karmą

Vienas garsiausių pasaulyje medikų, tyrinėjusių pomirtinį gyvenimą R. Moudis. Jis savo knygoje “Gyvenimas po gyvenimo” aprašo žmonių patyrusių klinikines mirtis patirtis. Savo knygoje jis aiškina, kad patikėjo sielos amžinybe todėl, nes pats tai patyrė. Keletas citatų iš jo knygos „Visi kentėjimai išblėsta”; „Judėjau didžiuliu greičiu juodame vakuume”; „Tai – visiškos ramybės jausmas. Nebuvo jokios baimės”. „Atsidūriau labai tamsiame ir giliame slėnyje. Vėliau vis pagalvodavau: “Štai tik dabar suvokiu, ką reiškia Šventojo Rašto žodžiai mirties šešėlių slėnis. Juk aš ten buvau! Ten!”; „Grįžęs verkiau visą savaitę vien todėl, kad turiu vėl gyventi šiame pasaulyje, gyventi po to, kai pabuvau aname”;„Tenai man atsivėrė ištisas naujas pasaulis! Dargi pagalvojau: „Kaip praturtėjo mano protas! Kiek nauja įgijau!”;„Girdėjau balsą, sakantį man, jog turiu grįžti. Ir nė kiek nebijojau…” Jeigu labai ilgai nesivelti į mokslines polemikas apie reinkarnaciją, tiesiog paprastas pavyzdys yra toks, kad jeigu to neegzistuotų, mes apie tai ir nekalbėtume, nes juk nėra diskusijų apie žalią dramblį ar apie rožinį begemotą.

Jim Tucker –  akademikas mokslininkas  jau 15 metų tyrinėja vaikų istorijas iš praeitų gyvenimų taip suteikdamas įrodymų apie reinkarnaciją. Šia tema tyrinėdama vaikus, rimtai domisi mokslininkė Karol Bauman. Lietuvoje vienas žinomiausių mokslininkų kuris pripažįsta pomirtinį gyvenimą Jurgis Brėdikis. Taigi visų ir neišvardinsi, tiesiog mes turime pasirinkimą tikėti tuo ar gyventi tik šia diena.

Žemėje pagal 2010 m. mirčių statistiką, kas sekundę miršta beveik du žmonės (2010 World Population Data Sheet). Žinant tokią statistiką žmogui ganėtinai sudėtinga jaustis laimingu, nes gyvenimas išties labai trumpas. Jeigu mes neatrandame aukščiausio gyvenimo tikslo, tai pasak vedų sukamės gyvenimo karuselėje iš vieno kūno į kitą. Kaip teigia vienas besidomintis reinkarnacija ir karma amerikiečių mokslininkas S. Rosen , ”kad žmogus gauna tokį kūną kuris atitinka jo norus kuriuos jis sukaupė šio gyvenimo eigoje. Jeigu žmogus visą gyvenimą viską kaupė-jam bus duotas žiurkės kūnas. Jeigu žmogus labai norėjo skraidyti-gaus paukščio kūną. Jeigu žmogus visą gyvenimą visus kritikavo ir ant visų pyko, tai gaus ežiuko kūną”.

Kokie yra reinkarnacijos ir karmos požymiai mūsų gyvenime

Visų pirma mes neturėtumėme džiaugtis šiuos požymius atradę savo draugų ir artimųjų tarpe, kadangi kiekvieno mūsų praeitis nėra ideali, tiesiog tie ženklai mums turėtų priminti, kad elgdamiesi prieš Visatos valią mes neišvengsime pasekmių. Vienoje vedinių knygų “Garuda Purana” yra aprašomos pasekmės kurios laukia žmogaus atliekančio nuodėmingus veiksmus.

Tas kas vogė knygas, gali gimti aklu kitame gyvenime.

Karvių žudikais tampa kuprotu arba silpnapročiu. Todėl ko gero šiame amžiuje tiek daug žmonių sergančių protinėmis ligomis. Tas kas deda nuodus kitam į maistą irgi tampa silpnapročiu.

Kas skriaudžia karves arba spardo kitus gyvūnus-tas turės problemų su kojomis. Pyktis iš žmogaus dažniausiai išeina per kojas, todėl pykdami žmonės dažniausiai spardosi ir trypia. Moterys kurios šoka ypatingai indiškus šokius tampa ramesnėmis, nes ten daug judesių atliekama kojų trypimu.

Tas kas užmušė nekaltą merginą, suserga raupsais. 

Vartojantis svaigalus ir narkotines medžiagas praranda dantų spalvą, ir turi problemų su dantų ligomis. Turintys priklausomybę nuo narkotinių medžiagų ir alkoholio gali gimti vilkais arba šunimis, kurie puola žmones.

Pas tą žmogų kuris valgo saldumynus vienas ir nesidalina su kitais, gali atsirasti problemų su skydliauke.

Tas žmogus kuris dėl didžiavimosi įžeidžia mokytoją, gimsta epileptiku, todėl jis pastoviai krenta.

Raudonveidžiu tampa tas žmogus kuris labai daug valgo mėsos, miško žvėrys negyvėlio kūną pradeda valgyti nuo veido. 

Kiaulėmis tampa tie, kurie teršia aplinką.

Tai keletas reinkarnacijos požymių aprašytų vedose, kurių galime susilaukti nesilaikydami karmos įstatymų. Nepriklausomai nuo mūsų tikėjimo, karmos įstatymai visiems vienodi. Vedose  aiškinama, kad kiekvienas veiksmas  geras ar blogas  turi atoveiksmį. Kitaip tariant, žmogui atlyginama už viską, ką jis yra padaręs ir padarys ateityje. Pavyzdžiui, jeigu sutuoktinis yra ištikimas, atlieka tėvo ir vyro pareigas, jis sulaukia atoveiksmio, kuris gali pasireikšti įvairiai. Tarkime, vyrui gali sektis darbe, jo žmona gali susilaukti gabių vaikų ir pan. Tačiau jeigu žmogus vartoja alkoholį, žiūri pornografinius filmus, rūko, apgaudinėja, įžeidinėja – tai jau yra destruktyvūs veiksmai, už kuriuos sulaukiama atitinkamų atoveiksmių. Karmos dėsnis priverčia išgyventi savo veiklos reakcijas.  Pavyzdžiui,  jei  darome  gera  kitiems,  būsime  palaiminti  grožiu, turtu,  išsilavinimu  ir  kt. Kita vertus,  jei  gyvoms  esybėms  sukeliame skausmą ir kančias, patiems teks kentėti ir patirti skausmą. Vedose karma aiškinama kaip moralės dėsnis, kuris reiškia, kad kaip žmogus elgėsi anksčiau, tokia yra jo dabartis, o savo dabartiniais veiksmais jis nulemia savo ateitį.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 

 



Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *