Mėnulis Avine

Mėnulis Avine – jie gali būti aktyvūs, norės būti lyderiai, turės daug idėjų ir ambicijų. Kitais gali rūpintis liepimu, turėti polinkį pakovoti, turėti entuziazmo, mėgti keliones ir aktyvų gyvenimo būdą. Jiems gali būti svarbu turėti tikslą arba idėją.

Dažnaia tai kūrybiški, originalūs, drąsūs ir užsidegantys žmonės. Jų protas gana neramus, nes jie gali mėgti aktyvų gyvenimo būdą. Bus linkę bendrauti, sportuoti, rizikuoti ir gali turėti polinkį pasiginčyti.

Mėnulis Avine jiems suteikia stiprybės ir drąsos. Todėl tai žmonės, kurie gali konkuruoti su kitais, būti užsidegantys ir net agresyvūs. Dažniausiai savimi pasitikintys ir turintys savivertę. Dėka savo charakterio savybių gali susilaukti pagarbos ir populiarumo. Gali turėti galimybes gauti materialinę gerovę ir nekilnojamą turtą.

Mėnulis Avine yra Deniso Rodmano (gimė 1961 m. gegužės 13 d.) vieno ekstravagantiškiausių NBA istorijoje krepšininkų horoskope. Krepšininko karjeroje ir gyvenime jis pasižymėjo savo karštu temperamentu, kovingumu ir noru išsiskirti iš kitų.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *