Saulė Liūte

Saulė Liūte – gali suteikti norą būti gamtoje, nepriklausomą charakterį ir išradingumą. Šie žmonės dažnai būna išvaizdūs ir gali traukti kitus. Gali būti reiklūs ir su jais sugyventi ne visada lengva. Jiems svarbu sulaukti tinkamos pagarbos ir dėmesio. Saulė Liūte šiems žmonėms suteikia energingos, atsakomybės ir sąžiningumo. Jie gali siekti kontroliuoti kitus. Jiems tai gali patikti ir jie gali gerai elgtis su savo pavaldiniais, jeigu Saulė jų horoskope bus stipri. Jie gali turėti gerus santykius su tėvu. Saulė šiame ženkle gali duoti stiprią sveikatą. Šie žmonės gali turėti karališką charakterį, būti kažkiek savimylos ir linkę idealizuoti. Taip pat gali turėti kūrybinių savybių.

Saulė Liūtė randasi garsios JAV aktorės Cameron Diaz horoskope. Ši Saulės padėtis Liūte suteikia jai ryškumo, patrauklumo ir galimybių sulaukti pripažinimo. Kas jai ir pavyko, kai ji buvo atrinkta vaidmeniui filme „Kaukė” po kurio tapo žinoma visame Pasaulyje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *