Mėnulis Žuvyse

Mėnulis Žuvyse – jiems gali būti nelengva daryti pasirinkimus ir priimti sprendimus, nes jų protas dažnai būna nepastovus. Jiems gali būti būdingas emocionalumas ir jų jausmai jiems dažnai darys įtaką. Gyvenime tai romantiški, svajotojai ir kažkiek nepastovūs žmonės.

Geros širdies, dosnūs, gali aukotis dėl kitų ir gali savanoriškai dalyvauti labdaros projektuose. Jais galima pasitikėti. Jie linkę domėtis egzistenciniais klausimais ir kartais gali jaustis ne iš šio pasaulio. Gali sapnuoti pranašingus sapnus, turėti gerą nuojautą ir daug fantazijos. Jiems gali būti nelengva sakyti „ne“.

Mėnulis Žuvyse randasi Styvo Džobso (Steve Jobs gimė 1955 m. vasario 24 d.) horoskope. Gyvenime jis domėjosi sąmone, pasąmone, dvasingumu, meditacija ir septynis mėnesius gyveno Indijoje. Visa tai jo horoskope atspindi Mėnulis Žuvyse.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *