Vaiko horoskopas. Ar verta žinoti?

 Sveiki, Egidijau, noriu įsivaikinti, ką būtina žinoti prieš tai darant ir ar gali man padėti vaiko horoskopas?

Ačiū už konsultaciją! Raima L.

Horoskopas pagal gimimo datą, tai tarsi gyvenimo instrukcija. Žmones visais laikais domino likimo paslaptys, todėl astrologijos pagalba visada buvo nepakeičiama. Astrologija, vienas seniausių mokslų pasaulyje, kuris nagrinėja likimą.

Pagal senovės vedų tradiciją, kiekvienam gimusiam vaikui buvo sudaromas horoskopas, tam, kad būtų lengviau suprasti su kokiomis savybėmis ir užduotimis jis atėjo į šį gyvenimą. Horoskopas tai tarsi mūsų likimo paveikslas. Pažindami save, savo likimą, geriau suprasime šį pasaulį ir Kūrėją.

Šiai dienai horoskopas irgi labai aktualu, todėl žmonės dažnai kreipiasi tokiu klausimu. Kalbant apie vaiko horoskopą galima įsivaizduoti vaiką tarsi „sėklą“, iš kurios kažkas išaugs. Horoskopas tai instrukcija ir rekomendacija, kuri gali padėti tai „sėklai“ tinkamai subręsti. Jeigu mes nieko nežinome apie asmenybę, kuri atėjo į mūsų šeimą, tai dažniausiai ją auklėsime ir mokysime pagal save, todėl galime pridaryti ir žalos. Išminčiai sako, kad horoskopas parodo, ko nori iš asmenybės Kūrėjas.

Dėka horoskopo galima sužinoti charakterio savybes, kokiu būdu žmogus gali uždirbti pajamas, kokie bus jo santykiai su aplinkiniais ir antrąja puse. Kokios gali būti kliūtys ir kaip jas įveikti. Kaip teigia vedų astrologija, mes dažniausiai tęsiame tai, ką jau darėme praeituose gyvenimuose, todėl pagal gimimo datą galima suprasti daugelį dalykų apie žmogaus likimą.

Dėka horoskopo galima sužinoti kokias savybes ir įpročius žmogus turi. Ar žmogus bus daugiau praktikas, ar teoretikas? Ar labiau humanitaras, ar linkęs į tiksliuosius mokslus? Ar jam būdinga rodyti emocijas, ar jas slėpti? Ar jis turi lyderio savybių, ar jam lengviau užimti pavaldinio padėtį? Ar jis verslininko, ar mokslininko tipo? Ar turės drąsos, ar jam reikės padėti išsiugdyti šią savybę? Ar bus spontaniškas, ar ilgiau mąstys prieš priimdamas sprendimus? Ar jam seksis toje vietoje, kur jis gimė, ar toliau nuo savo gimtinės? Su kokiais žmonėmis jis greičiau ras bendrą kalbą, o kokių vertėtų vengti? Kokios profesijos jam galėtų tikti? Ar taps anksti savarankišku, ar jam vertėtų daugiau pradžioje padėti? Ar jo norai pildysis lengvai, ar teks dėti daugiau pastangų? Ar jo visos pastangos taps sėkmingos, ar teks patirti ir išbandymų, kurie jį sustiprins? Kokius talentus jis turi ir kokiose srityse jam galėtų sektis labiau? Ar jam reikia laiko pagalvoti prieš priimant sprendimus, ar jis labiau linkęs pasiduoti emocijoms, pirma padaryti ir po to pagalvoti?

Taigi šie ir kiti atsakymai į mums rūpimus klausimus apie vaiką kartais gali parodyti visai kitas jo savybes, nei mes matome dabar. Jeigu  žinosime vaiko stipriąsias ir silpnąsias puses, tada lengviau galėsime padėti jam atsiskleisti ir nukreipti jį tinkama linkme. Žinant, ar vaikas labiau intelektualas, vadovo ar kario tipo, linkęs į verslumą ar gabus rankų darbui ir amatams, galima padėti jam geriau realizuoti jo vidinį potencialą.

Astrologas neturėtų nuteikti žmogaus negatyviai, o stengtis daugiau parodyti galimybes ir perspektyvas, kad žmogus pats galėtų išspręsti gyvenimiškus klausimus. Kuo anksčiau žmogus sužino savo prigimtį, tuo greičiau jis tampa laimingesnis ir savo darbais padeda tapti laimingiems kitiems. Dėka horoskopo gautos žinios padeda materialiame gyvenime, savęs realizacijoje ir asmeniniame tobulėjime. Ar verta apie tai žinoti, belieka nuspręsti jums patiems?

(Klausimai – atsakymai Čiakgos laikraščiui „Geras“)

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *