Saulė Mergelėje

Saulė Mergelėje – gali trūkti pasitikėjimo ir kankinti abejonės, nes Saulė čia jaučiasi silpnai. Tokiems žmonėms gali tekti mokytis ištvermės. Jie gali turėti gabumus bendravime, rašyme, kūryboje, skulptūroje, būti dėmesingi detalėms, turėti analitines savybes, išradingumo jausmą ir norą kitiems palikti gerą įspūdį.

Tokia padėtis horoskope nurodo žmogaus polinkį į materializmą. Dėl abėjonių ir pasitikėjimo trūkumo šiems žmonėms gali reikėti praeiti tam tikras gyvenimo transformacijas. Jiems gali tekti labiau rūpintis savo sveikata, nervine ir imunine sistema.

Saulė Mergelėje randasi vieno garsiausių JAV rašytojų S. King horoskope. Tai suteikė jam galimybių išgarsėti rašyme, bet tuo pačiu davė ir nemažai gyvenimo išbandymų. Vaikystėje jis patyrė didelį sukrėtimą kai matė savo draugo žūtį, o vėliau ir jam pačiam teko patirti psicholognių ir fizinių negalavimų. Tai reiškia, kad Saulės padėtis Mergelėje gali duoti ir nelengvų pamokų.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *