Saulė Skorpione

Saulė Skorpione –  gali būti sudėtingi santykiai su tėvu, traumos ir ligos. Šie žmonės gyvenime turėti nemažai praradimų ir išgyvenimų. Jie gali būti linkę, bet kokia kaina išpildyti savo norus. Saulė Skorpione jaučiasi silpna, todėl žmonės su tokia padėtimi horoskope turės mažiau išdidumo.

Juos gali dominti įvairios paslaptys, tyrimai, kriminalai, ezotrika, okultizmas ir kitos tradicijos. Dažnai tai gali būti paslaptingi, sarkastiški, įtarūs, jaučiantys gėdą, nerodantys emocijų ir turintys polinkį rizikuoti žmonės. Viduje jie gali būti ryžtingi ir užsispyrę.

Saulė Skorpione gyvenime gali duoti neįprastų įvykių ir transformacijų. Kada žmogus turi kokių nors išgyvenimų, bet po jų pasikeičia arba pakeičia savo požiūrį į gyvenimą.

Saulė Skorpione randasi garsaus serijinio amerikiečių žudiko ir daug jaunų merginų pagrobusio Ted Bundy horoskope. Gyvenime jis buvo paslaptingas tuo, kad buvo išsilavinęs išvaizdus jaunuolis. Dirbo valstybinį darbą, o naktimis darė savo juodus darbus ir buvo vienas žiauriausių žudikų.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *