Gimimo valanda astrologijoje nusako apie likimą

Visą gyvenime esame lydimi skaičių: vieni nusako mūsų charakterį, kiti perspėja apie artėjančius likimo išbandymus. Daug ką apie žmogų galima sužinoti iš jo gimimo valandos. 

 

Svarbu net minutės

Viskas turi reikšmę – gimimo diena, valanda, minutė, savaitės diena, metų laikas. Gimimo valanda ir minutės nulemia žmogaus gyvenimą. Pagal šiuos duomenis astrologas sudaro žmogaus horoskopą ir taip gali paaiškinti koks bus žmogaus likimas, charakteris, prigimtis, stipriosios savybės, sveikatos būklė, šeimyninė padėtis, finansai, socialinė padėtis ir t.t.

Valandos ir minučių svarbumas paaiškinamas tuo, kad netgi jei gimsta dvyniai ir tarp jų gimimo laiko skirtumas bus tik 2 minutės, jų likimai gali būti visiškai skirtingi. Žinoma tarp jų bus tam tikrų panašumų, bet profesija, šeimyninė padėtis, apsirengimo stilius gali skirtis, dažniausiai vienas bus dešiniarankis, o kitas kariarankis.

Astrologas visada sudarydamas horoskopą atsižvelgia į koordinates, gimimo vietą ir laiką, todėl gimimo laikas yra labai svarbus. Pagal senovinius astrologijos traktatus gimimo pradžia laikomas pirmas įkvėpimas, kada kūdikis surinka, o gyvenimo pabaiga pagal paskutinį iškvėpimą. Tai reiškia, kad žmogus turi nulemtą įkvėpimų ir iškvėpimų skaičių, todėl neveltui įvairūs jogai bandydami prailginti savo gyvenimą stabdo kvėpavimą.

Dar svarbiau yra vaiko pradėjimo laikas. E. Gubinas sako, kad laiko parinkimas vaiko pradėjimui gali nulemti ar bus sėkmingas vaikelio išnešiojimas ir atėjimas į šį pasaulį.

Gimimo valanda ir minutės nulemia skirtingą likimą, tačiau pagal gimimo laiką galima apibūdinti tam tikrus žmogaus polinkius. Dažniausiai tamsiu paros metu gimę žmonės bus labiau uždaresni, šaltesni, o dieną turintys daugiau energijos ir pozityvumo.

Valandų reikšmės

231 val. gimę žmonės yra gana jausmingi, nors išorėje gali to ir neparodyti. Santykiuose jie dažniausiai būna ištikimi, gali anksti pradėti domėtis priešinga lytimi, jauname amžiuje sukurti šeimą.

13 val. gimusieji protingi, dėkingi, linksmi, siekiantys idealo. Tačiau jie gali būti labiau pavydūs. Santykiuose pakankamai ištikimi patys ir to reikalauja iš kitų. Dažniausiai rinkdamiesi antrąją pusę pirmenybę teikia ramiems, darniems žmonėms.

35 val. Tokią valandą gimę žmonės gali būti linkę aukotis dėl savo artimųjų, labai vertina šeimą ir renkasi tokias pat vertybes puoselėjančius gyvenimo partnerius. Tačiau gyvenimas kartais jiems pasiunčia žmonių, kurie nepakankamai juos vertina. Pasitaiko ir šią valandą gimusių egoistų.

5–7 val. gimę vyrai ir moterys nelinkę išduoti antrosios pusės, nors gali mėgti flirtuoti. Jie geba užmegzti bei puoselėti darnius santykius su kitais žmonėmis, pasižymi dideliu prieraišumu.

7–9 val. pasaulį išvydę žmonės dažniausiai linkę į flirtą, jiems gali būti sudėtingiau likti ištikimais, yra kaprizingi, užsidegantys, kartais net agresyvūs, todėl santykiuose su jais gali būti ne lengva.

911 val. gimusieji yra išmintingi ir išvaizdūs. Tiek jaunystėje, tiek vyresniame amžiuje sulaukia dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Ir vyrai, ir moterys gali būti širdžių užkariautojai.

11–13 val. gimę žmonės vertina švelnumą, nuoširdumą, kartais būna pernelyg dideli idealistai, todėl santykiuose gali patirti nusivylimų, pasirinkti netinkamus partnerius. Turi polinkį į sentimentus, gailisi dėl praeityje padarytų pasirinkimų, kaltina likimą. Šią valandą gimę žmonės turėtų mokytis daugiau dirbti su savimi.

13–15 val. Šiems žmonėms nelengva būti vieniems, jiems norisi greičiau sukurti santykius, daugiau bendrauti. Jie ištikimi ir švelnūs žmonės, tačiau kai kada pernelyg jaudinasi, dėl visko išgyvena.

1517 val. Vertina laisvę ir nepriklausomybę, nes labiau myli save, mėgsta flirtuoti. Paprastai šią valandą gimę žmonės santykius kuria vėliau.

17–19 val. gimę žmonės gali turėti daug gerbėjų. Jie mėgsta kolekcionuoti meilės santykius, flirtuoti. Gali nevertinti tradicijų ir nepaisyti nusistovėjusių taisyklių.

1921 val.  gimusieji yra ištikimi ir linkę rūpintis antrąja puse. Patys nelabai reiklūs, svarbiausia jiems sulaukti dėmesio. Jei gauna pakankamai dėmesio ir rūpesčio, jaučiasi laimingi, būna patenkinti gyvenimu.

2123 val. Šią valandą gimę žmonės pasižymi gera intuicija. Jie nujaučia pavojų, kitų žmonių paslaptis ir kėslus. Nelinkę be reikalo švaistyti laiko, vertina gyvenimą.

  

Kurią dieną gimėte?

Astrologas E. Gubinas pastebi, kad priklausomai nuo dienos kurią gimėme, taip pat skiriasi mūsų charakteris ir temperamentas, norai ir polinkiai. Gimimo diena visuomet bus palanki pradėti kažką svarbaus gyvenime.

Sekmadienis. Šią dieną gimę žmonės yra kūrybiški, nes sekmadienis siejamas su Saule. Taip pat jie linkę vadovauti, o šią dieną gimę vyrai – net gi kovoti. Gimusieji sekmadienį, ypač jei gimimo metu buvo aktyvi saulė, yra laimingi, daugiau besišypsantys, energingi žmonės.

Pirmadienis susijęs su Mėnuliu, motiniška energija, todėl tądien gimę žmonės turės daugiau moteriškų savybių: švelnumo, jausmingumo, geresnę nuojautą, labiau permainingą charakterį. Sekmadienį gimusieji linkę labiau išgyventi dėl šeimos, artimųjų, tačiau nevisada parodo jausmus.

Antradienio  planeta yra kovingasis Marsas, todėl tą dieną gimę žmonės gali turėti daugiau energijos, mėgti vadovauti ir kontroliuoti. Jie tvirto charakterio, nevengiantys parodyti savo jėgą, pernelyg greitai užsidegantys, impulsyvūs. Tiesa, jiems reikalingas palaikymas, kad stiprėtų pasitikėjimas savimi. Antradienį gimusieji turi mažiau baimių, o kai kuriuos pavojingos situacijos traukia ir domina.

Trečiadienis susijęs su Merkurijaus planeta. Šią dieną gimę žmonės intelektualūs, turintys gerą vaizduotę, turtingą vidų. Jie gali susilaukti sėkmės, siekdami rezultatų pasirinktoje sferoje. Yra gana taikūs, draugiškai sprendžia įvairius klausimus, nori suvienyti aplinkinius.

Ketvirtadienį valdo Jupiterio planeta. Jupiteris susijęs su dvasingumu, sėkme. Tądien gimę žmonės apdovanoti teisingumo jausmu, linkę laikytis moralės, dorovės principų, stengiasi gyventi be pykčių, skandalų, siekti išminties, dalinti patarimus kitiems.

Penktadienis susijęs su Veneros planeta. Dažniausiai šią dieną gimę žmonės yra išvaizdūs, malonūs, mandagūs, linkę rūpintis išoriniu grožiu. Jie mėgstą įsimylėti ir flirtuoti, sunkiau išgyvena liūdesį, kančią, stengiasi būti optimistiški, džiaugsmingi.

Šeštadienis – Saturno planetoje. Saturnas gali atnešti niūrumo, todėl šeštadienis yra daugiau suikaupimo, savinanalizės diena. Tądien gimusieji yra santūresni, rimčiau nusiteikę, susikoncentravę į vidų, uždari, tačiau nuoširdūs ir linkę padėti kitiems. Gyvenime jiems dažniausiai sekasi, tačiau sėkmė ateina tik nevengiant darbo.

Ženklai visur aplink mus

„Įvairius skaičius galime pastebėti visur: žvilgtelėję į laikrodį, žvilgsniu užkliuvę už praeivio marškinėlių, pastebėję automobilio numerio skaitmenį, prekės pakuotę parduotuvėje ir t.t  Šie skaičiai yra ženklai. Jei jie kartojasi, dažnai pastebimi, reiktų į juos atkreipti dėmesį. Veni skaičiai gali įspėti apie artėjantį pavojų, nepalankią situaciją, kiti – laimingieji – lemti sėkmę darbo pakalbyje, į kurį skubate ar pan. Skaičiai gali pasirodyti visur įvairiais pavidalais. Taip su mumis kalba Kūrėjas ir visata. Jei būsime pastabūs ir sąmoningi, galime labai daug pastebėti. Žinoma, gyvenant miesto tempu, visur skubant, yra ne taip lengva pamatyti, bet šiek tiek sulėtinus tempą, galima pabandyti suprasti daugiau, – kalba E. Gubinas. – Dažnai pastebimais skaičiais verta pasidomėti, kad žinotume, kas mūsų laukia.“

1 gali reikšti kažko naujo pradžią, numatomą pergalę arba lyderystę. Tiesa, vienetas yra ir vienatvės skaičius.

2 susijęs su Mėnuliu. Gali reikšti santykius, komandą, šeimą. Gali rodyti abejones, žmogaus neapsisprendimą.

3 yra palankus skaičius. Jis gali reikšti sėkmę, turto įsigijimą, darnius santykius.

4 ir 7 panašūs skaičiai, reiškiantys tam tikrą pasimetimą, nežinomybę, iš praeities atkeliaujančias tam tikras pamokas, susipainiojimą, apgaulę, baimę.

5 palankus skaičius, susijęs su mokslais, verslu. Gali lemti pažintis, draugystę, keliones.

6 palankus skaičius, susijęs su sėkme, darbiniais santykiais.

8  reiškia kliūtis – ne viskas eisi taip greitai, kaip norėtųsi, gali užsitęsti įvairūs išbandymai.

9 rodo aktyvumą, skubėjimą. Tai gali būti įspėjimas, kad galbūt reiktų sustoti, apgalvoti prieš darant, atkreipti dėmesį, ar skubu teisingai. Kitaip tariant, kliautis patarle „skubėk lėtai“.

Kalbino L. Samulė, žurnalas „Prie kavos”

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *