Saulė Svarstyklėse

Saulė Svarstyklėse – gali reikštis noras bendrauti ir susilaukti dėmesio. Tokia padėtis horoskope nusako, kad žmonės bus draugiški ir turės užuojautą kitiems. Jie gali ginčytis su autoritetais ir norėti įrodinėti savo tiesą. Jie mėgs keliauti.

Viduje gali daug analizuoti savo ir kitų emocijas. Stengsis suprasti kas jie yra, dažnai gali turėti abejonių ir nepasitikėjimo, bet su metais jų drąsa gali didėti. Šie žmonės gali mokėti su visais rasti bendrą kalbą. Jie gali būti socialūs, linkę visiems šypsotis, su visais sveikintis, bet jiems bus svarbu susilaukti įvertinimo. Jie linkę nekonfliktuoti ir ieškoti kompromiso, todėl dėka savo gerų savybių gali užimti geras pareigas.

Saulė Svarstyklėse randasi garsaus JAV akroeiaus ir filmų prodiuserio Leonardo Di Caprio horoskope. Gyvenime jis pasižymi kaip geros širdies žmogus, draugiškas ir norintis padėti kitiems. Nuo vaikystės jis buvo scenos ir publikos žmogus už ką ir atsako Svarstyklės.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *