Mėnulis Ožiaragyje

Mėnulis Ožiaragyje – jie gali kantriai laukti tinkamų progų, turėti gerą kvalifikaciją, organizacinių savybių ir norėti daug pasiekti. Išoriškai jie gali atrodyti negailestingi, tačiau viduje linkę rūpintis kitais. Jie gali daryti darbus iš išskaičiavimo, būti pasitikintys savimi ir bebaimiai. Gyvenime gali daug kovoti. Jiems gali sektis versle arba organizacinėje veikloje. Jie gali būti praktiški žmonės, išorėje nepastovūs, bet viduje geri.

Mėnulis Ožiaragyje randasi Muhamedo Ali (Muhammad Ali gimė  1942 m. sausio 17 d.) horoskope. Šis profesionalus amerikiečių boskininkas laikomas vienu geriausių visų laikų boksininkų. Tam, kad šiame ar bet kokiame kitame sporte pasiekti aukštumų reikia nuoseklumo, kantrybės, ištvermės ir discipilnos. Tokias savybes žmogui gali suteikti horoskope esantis Mėnulis Ožiaragyje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *