Kada baigsis Korona viruso pandemija ?

2020 metai susiję Rahu planeta, kuri pagal savo prigimtį yra paslaptinga ir susijusi su netikėtumais, todėl šiais metais tiek daug netikėtų pokyčių, nerimo ir streso. Korona virusas susijęs su Ketu planeta, kuri atsako už sunkiai diagnozuojamas ligas ir nežinomybe. Už viruso plitimą pasaulio mastu atsako Jupiterio planeta, kuri susijusi su plėtra.

Žvelgiant į praeitį pasaulio istorijoje viena iš didesnių pandemijų pavadinimu „juodoji mirtis“ atsirado Azijoje 1346 metais ir tada nusinešė didelę dalį žmonių gyvybių Europoje.  Tuo metu kaip ir dabar buvo susijungusios šios dvi planetos Ketu ir Jupiteris.

Dar viena pandemija įvyko Kinijoje 1853 metais ir tada nusinešė dešimtis milijonų gyvybių. Tuo metu irgi kartu buvo susijungusios Jupiterio ir Ketu planetos.

2019 pabaigoje kada buvo užfiksuoti pirmieji Korona viruso atvejai taip pat kartu buvo Jupiterio ir Ketu planetos, o kada 2020 03 jis pradėjo plisti į jų kompaniją prisijungė ir Marsas. Tokios planetų sąjungos visada pranašauja apie galimus nemalonumus, tačiau tai nevyksta be priežasties. Kada mes gyvename per daug nerūpestingai, tai visada kažkas įvyksta tam, kad sustotume ir apmąstytume sąvo veiksmus. Tai gali būti susiję ir su ekologine tarša ir per dideliu varotojiškumu.

Jupiterio planeta atsako už moralę, vertybes, sėkmę, plėtrą ir klestėjimą. Kada ji atsiduria tokios nepalankios planetos kaip Ketu draugijoje, kuri atsako už baimę, apribojimus ir atsižadėjimą, tai reiškia, kad atėjo laikas kažko atsisakyti, apgalvoti savo elegesį ir susidėlioti tinkamas vertybes.

Kitas įdomus dalykas, tai, kad senovės astrologijos šaltiniuose minima, jog nuo 2020 01.01 iki 2020 03.24 visuomenėje gali pasireikšti nerimas, baimės, nepasitenkinimas, neplanuotos išlaidos, pokyčiai įvairiose gyvenimo sferose, ligų platinimas ir bendras pablogėjimas. Nuo 2020 03 24 iki 2020 12 31 visuomenėje gali padidėti moterų įtaka, paslaptingų sąjungų sudarymas, mokymo įstaigų uždarymas ir ugnies veržimasis iš žemės.

Senovės astrologijos šaltiniuose taip pat minima, kad tais metais kada miestų vartai ir sienos bus uždarytos dėl ligų ir bėdų, ir jeigu tuo metu Saturno planeta bus šeštame laipsnyje, o Rahu planeta 12 laipsnyje, kas buvo šių metų kovo mėnesį, tai ligos ir bėdos gali trukti nuo šešių mėnesių iki šešių metų.  Tikėkimės, kad tai ilgai nesitęs.

Pats korona viruso pikas gali tęstis nuo iki gegužės mėnesio pradžios, kadangi kol Jupiteris – kuris atsako už sėkmę, finansus, sveikatą, dvasingumą, įstatymus, pareigą, palankias galimybes, plėtrą, bus pačioje silpniausioje savo padėtyje  ir kompanijoje su tokiomis nepalankiomis planetomis kaip Marsas ir Saturnas.  Tai reiškia, kad iki gegužės pradžios daugumai mūsų bus gana sudėtingas laikotarpis ir sveikatos, ir finansine prasme.

Kaip sako liaudies išmintis „bėda po vieną nevaikšto“. Nuo 2020 03 25 Jupiterio planeta kuri atsako už sėkmę ir finansus perėjo į savo silpniausią Ožiaragio ženklą ir bus ten iki 2021 balandžio mėnesio, o tai susiję su ekonomine krize. 2008 metais kada prasidėjo ekonominės problemos Jupiteris irgi buvo pačioje silpniausioje savo padėtyje. Todėl artimiausi metai tose srityse už kurias atsako Jupiteris (sėkmė, finansai, sveikata, įstatymai, pareiga, palankios galimybės, plėtra) bus nelengva. Jupiteris susijęs su pareiga, todėl tuo laikotarpiu daugelis gali norėtis pabėgti nuo savo pareigų, ko pasekoje gali padaugėti ir skyrybų.

 

Dabar atėjo metas daryti tai ką visada nukeldavome vėlėsniam laikui, tai gyvenimo prasmės paieškos, pabudimas, savirealizacija, saviugda,transformacijos, skirti daugiau dėmėsio šeimos nariams ir paskambinti  artimiesiems. Mes gyvename laikotarpyje, kai nėra pastovumo, tai rugsėjo 11, tai cunamis, tai karai, tai korona virusas, todėl reikia mokytis prisitaikyti ir suprasti, kad viskas praeis. Svarbiausia kokia mūsų vidinė būsena. Jei gyvenime sieksime daugiau pozityvumo, tai viskas bus lengviau. Jau daug ką išgyvenome, išgyvensime ir tai.

Būkite laimingi !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *