Saulė Avine

SAULĖ AVINE

Saulė Avine jaučiasi stipri. Saulė atspindi sielą, nuoširdumą, dalyvavimą iškilmingose ​​ceremonijose ir aukojimą. Saulė simbolizuoja regėjimą, nes ji yra mūsų šviesos šaltinis. Jeigu jūsų horoskope Saulė randasi Avino ženkle, tai jūs galite išsiugdyti gerą intuiciją ir turėti daugiau galimybių padėti kitiems žmonėms. Galite turėti lyderio savybių arba galimybes dirbti valstybinėse įstaigose.

Avinas yra ugnies ženklas, kurį valdo Marsas, konkurencijos planeta, todėl žmogus, kurio horoskope Saulė randasi Avine, apibūdinamas kaip „nešantis ginklą“. Tai reiškia, kad šie žmonės gali būti ambicingi, drąsūs, kovingi, impulsyvūs, energingi ir siekti pripažinimo. Avinas yra judantis ženklas, todėl šie žmonės gali būti linkę gyventi aktyvų gyvenimo būdą ir ginti kitus.

Kada Saulė būna Avine, gali atsirasti daugiau energijos, pasitikėjimo ir tuo metu netgi kuklūs žmonės gali jausti daugiau iniciatyvos. Bendravime gali norėtis, kad mano žodis būtų paskutinis. Tuo metu gali būti idėjų antplūdis, gali norėtis viską padaryti venu metu. Vertėtų neskubėti, padaryti pauzes prieš svarbesnius veiksmus ar pirkinius, planuotis, kontroliuoti savo norus, nes gali padidėti išlaidų.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *