Kuris mėnesio laikas nepalankus svarbiems darbams?

Kai planuojate kažką svarbaus,  labai palanku žinoti kokiu laiku to geriau nepradėti. Kaip sako liaudies išmintis -„Gera pradžia-pusė darbo”. Kiekvienas mėnuo turi nepalankų laiką svarbiems darbams ir Vedų astrologijoje toks mėnesio laikas sanskrito kalboje vadinasi – Surya-Sankranti. Šiuo laiku Saulė pereina iš vieno Zodiako ženklo į kitą. Saulės perėjimo metu Visatoje ir gamtoje įvyksta tam tikri pokyčiai , todėl jie jaučiami ir Žemėje.

laikas2

Saulė per 12 mėnesių apkeliauja dvylika zodiako ženklų. Kiekvienas zodiako ženklas atspindi skirtingą stichiją-ugnį, žemę, vandenį ir orą. Tada kai Saulė pereina iš vieno zodiako ženklo į kitą, ji pereina iš vienos stichijos į kitą stichiją. Vedų astrologijoje planetos laikomos asmenybėmis, todėl kai Saulė pereina iš vienos stichijos į kitą, reiškia, kad ji pereina iš vandens į ugnį, iš oro į žemę ir t.t., todėl nenustebkite, kad tomis dienomis galite jausti energijos ir stabilumo trūkumą.

 Tomis dienomis kai Saulė pereina į kitą ženklą Vedų astrologija rekomenduoja neplanuoti jokių svarbių darbų.  Septynias valandas iki ir po to laiko rekomenduojama nepradėti, ir neplanuoti naujų projektų, kelionių, santuokos, vaikų pradėjimo, didelių sandorių ir gydymo pradžios. 

Tomis dienomis palankiausia skirti laiką dvasinėms praktikoms ir namų tvarkymui.

laikas3

Linkiu ko geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *