10 patarimų moteriai, kaip kurti santykius su vyru ?

Dešimt patarimų moteriai kurie galėtų padėti sukurti harmoningus santykius.

Santykių kūrimas panašus į namo statybą. Kas yra statęs namą, tai žino koks tai nelengvas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Žinoma, daugelis nori pastatyti namą greitai ir nebrangiai, dėl to būna panašus rezultatas kaip ir kuriant greitai santykius.

Viena iš problemų, kurią įvardija moterys, kodėl nesiseka sukurti harmoningų santykių yra ta, kad tiek daug neatsakingų ir nenorinčių prisiimti atsakomybės vyrų. Tačiau svarbu suprasti, kad  tų neatsakingų vyrų yra būtent tiek, kiek yra moterų su žema saviverte. Todėl moteriai kuri turi savivertę ir žinių, likimas būtinai atsiunčia atsakingą vyrą.

 1.Visų pirma moteris turėtų būti pastebima. Tai reiškia, kad moteris turėtų būti susitvarkiusi, galbūt apsilankiusi kokiame nors makiažo kurse. Prisižiūrėjusi. Čia skonio reikalas, skonis kaip sako liaudies išmintis draugų neturi. Svarbu suprasti, kad vyrai nedraugauja su moterimis, kurios jų netraukia. Todėl jeigu ilgą laiką nesiseka sukurti santykių, galbūt pats metas kažką keisti savo išvaizdoje.

2.Moteriai svarbu siekti tapti laiminga ir išmintinga, nes tik tokia moteris gali išsirinkti tinkamą vyrą. Šalia tokios moters atsidūręs vyras tampa tuo, už kurio moteriai norisi tekėti. Žinoma, kad moteris viena negali jaustis laiminga, tačiau kol ji viena, ji jau turėtų stengtis elgtis taip, kad jos gyvenime jau yra vyras. Moteriai svarbu turėti įvairių hobių, draugių, lankytis seminaruose, stovyklose, teatre, daryti „šopingą”, bendrauti ir gyventi. Vyras atsiradęs moters gyvenime gali jos gyvenimą papuošti, padaryti gražesnį, bet laiminga ji turėtų tapti iki santykių. Jeigu moteris bus pastoviai paniurusi, nelaiminga, nepatenkinta ir galvos, kad aš tapsiu laiminga tik tada, kada mano gyvenime atsiras vyras, tai šito gali ir nebūti. Laimingai vertėtų mokytis tapti iki santykių.

 

3.Moteris neturi jausti kaltės, jeigu su vyru nepradeda intymių santykių anksčiau laiko. Atvirkščiai, vyras turėtų jaustis kaltas dėl to, kad per anksti tikisi iš moters sekso. Kada moteris savęs nevertina, ji bijo elgtis pagal save. Dažnai moteris mano, jei elgsis ne pagal vyro scenarijų, tai vyras ją paliks. Jeigu vyras siekia kuo anksčiau pradėti intymius santykius, tai moteris ramiai jam gali pasakyti, kad nepadoru yra moteriai siūlyti intymius santykius iki vestuvių. Tada vyras jai gali pasakyti, gal tu iš akmens amžiaus ar išprotėjusi ?

Tada moteris ramiai jam gali atsakyti, kad aš ne išprotėjus, o adekvati moteris. Tai tu esi kvailys, jei taip galvoji apie mane. Geriau keliauk ir apgalvok savo elgesį, nes aš nenoriu su tavimi bendrauti.

Klausimas jums – kaip manote apie ką tas vyras galvos? Žinoma apie ją, nes koks vyras atsimena vardus tų moterų, kurios jam lengvai atsidavė. Paklauskite savo brolių ar pusbrolių, ar jie atsimena moteris kurios lengvai atsidavė. Vyrai to ne atsimena, nes neįdomu.

Pas moteris viskas kitaip, jos viską atsimena. Todėl jeigu anksčiau laiko nepradedate su vyru intymių santykių, tai dėl to visai nereikia pergyventi. Nereikia imti visko į širdį ką kiekvienas apie jus pagalvos.

Jeigu pergyvenate, kad jei laikysitės šio patarimo, tai vyrai iš jūsų gyvenimo išeis, tai čia nieko baisaus jeigu iš jūsų gyvenimo pasitrauks koks nors egoistas. Čia juk laimė kada tokių vyrų jūsų gyvenime bus mažiau.

 

4.Santykiai turi vykti pagal moters scenarijų. Jeigu vyks pagal vyro, tai moteris kentės. Moteriai nereikia greitinti santykių tam, kad atsilyginti už vyro pagalbą ar dėmesį. Jeigu vyras sumokėjo už pietus, užnešė baldus, pavežė, nupirko kelionę, tai moteris dažniausiai pradeda galvoti, kad už tokią pagalbą ji turi vyrui atsiduoti.

Vyro scenarijus labai paprastas. Tarkim vyras pakvietė moterį savaitei atostogų į Turkiją. Visą savaitę jie leido kaip tikri įsimylėjeliai. Tačiau po visko jis jai sako:” žinai Genute viskas labai faina, bet aš šiuo metu rimtiems santykiams nepasiruošęs, aš žiūriu į tave labiau kaip į draugę, ką manai, jeigu mes liktume draugais?” Kokia bus moters būsena ? Ji vyko su juo nes galvojo, kad jis ją ruošiasi vesti.

Todėl moters scenarijus, tai visų pirma jos norai. Jeigu moteris nežino ko nori, tai nėra ir scenarijaus. Moteris turi aiškiai žinoti ko ji nori ir sužinoti kaip to pasiekti. Tada viskas dėliosis pagal jos, o ne pagal vyro scenarijų.

5.Moteris gali priimti rūpestį iš bet kokių vyrų ir neturėtų galvoti, kad ji jais naudojasi. Tai susiję su tais vyrais už kurių moteris nesiruošia tekėti ir santykiais su jais laiko neperspektyviais.

Moteris dažnai bijo priimti pagalbą iš kitų vyrų, nes galvoja, juk nesiruošiu su juo būti. Vyrai už kurių moteris nesiruošia tekėti ja rūpindamiesi padeda jai pakelti jos savivertę, tapti pastebima ir patrauklia.Tokie vyrai gali padėti pakelti moters savivertę.

Kada vyras rodo dėmesį ir rūpinasi moterimi, moteris tuo metu gali pamatyti jo savybes, kurios atsiskleidžia tik per laiką. Galbūt vyras išvaizdus, bet linkęs skolintis pinigų ir neatiduoti, galbūt vyras sako gražius komplimentus, bet žaidžia azartinius žaidimus, dėl ko gali sukelti moteriai problemų.  Jeigu moteris stipriai įsimyli, tai  ji nepastebės jokių vyro trūkumų. Jai gali daugelis sakyti, kad tas vyras šioks ar anoks, bet jeigu ji jį įsižiūrėjusi, tai ji nepastebės jokių vyro trūkumų.

Koko Šanel sakė: „ištekėjau iš meilės ir visą gyvenimą praverkiau”. Todėl reikia laiko, kad patikrinti santykius. Moterims svarbu atsiminti, ką vyras kalba ir kaip jis atrodo, tai dar nieko nereiškia, svarbiausia ką jis daro. Apie vyrą kalba jo darbai, todėl vyrui reikia duoti  laiko ir sukurti galimybes parodyti save.

Jeigu jūs prisirišite prie vyro anksčiau laiko, tai jūs stengsitės jam visaip įtikti, nieko nepastebėsite ir pradėsite veikti pagal jo scenarijų. Santykiuose panašu kaip su eismo taisyklėmis. Įsivazduokite, kad jus pastoviai nubaudžia prie kokios nors sankryžos, nes viršijate greitį. Tai reiškia, kad nežinote taisyklių, jei nieko nekeisti, tai jus pastoviai baus. Taip ir santykių kūrime, jei nežinoti taisyklių, tai labai dažnai bus patiriamos nesėkmės.

6.Leiskite rūpintis jumis visiems vyrams. Kadangi tik rūpinimosi proceso metu galima suprasti ar vyras tau patinka ir ar jis tavęs vertas.

Santykių artumą reguliuoja pati moteris, ji gali priimti iš vyro rūpestį arba ne. Pradžioje moteris gali leisti rūpintis ja visiems vyrams, o tik po to sprendžia kiek. Ar važiuoti su juo į Turkiją ar tik išgerti kavos. Jeigu jis tinkamai elgėsi kai jūs gėrėte kavą, tai jūs galite sutikti su juo nueiti ir vakarienės į restoraną. Vyrų rūpestis ir dėmesys moteriai padeda pakelti jos savivertę.

Dėl to, kad visų pirma reikia sužinoti kaip sukurti sėkmingus santykius, koncentruotis į sėkmę, o ne į nesėkmės, nes praeityje jūs tiesiog nežinojote kaip elgtis teisingai.

7. Moteriai nevertėtų pernelyg analizuoti ir pergyventi dėl ankstesnių nesėkmingų santykių. Dėl to, kad visų pirma reikia sužinoti kaip sukurti sėkmingus santykius, koncentruotis į sėkmę, o ne į nesėkmės, nes praeityje jūs tiesiog nežinojote kaip elgtis teisingai 

 

8.Santykiuose moteriai vertėtų būti labiau pasyvia. Moteriai nevertėtų pačiai skambinti, rašyti, nes jai reikia priimti, o  ne imtis iniciatyvos, kadangi pernelyg aktyvus moters elgesys santykiuose provokuoja vyrą tapti pasyviu.

9.Moteriai nevertėtų būti pernelyg aktyviai santykiuose. Jeigu ji bus pernelyg aktyvi, tai greičiausiai sutiks ne tą vyrą, kuris norėtų ja rūpintis, o tą kuris norės, kad rūpintųsi juo.

Jeigu moteris aktyvi kaip bitė, pavargsta kaip šuo, dirba kaip arklys, tai jei greičiausiai reikia kreiptis pas veterinarą, nes ji elgiasi kaip asilas. Jei moteris nesuteiks galimybės vyrui ja rūpintis, tai jis to ir nedarys. Tada moteris tiesiog pradės galvoti, kad meilės nėra, o su ja kažkas ne taip.

 

10.Moteriai vertėtų siekti žinių, investuoti savo laiką, tam, kad išmokti kaip harmoningai gyventi ir kurti santykius. Gyventi ir vadovautis vien savo protu neprotinga, todėl skirkite laiko, tam, kad įgyti žinių. Įsivaizduokite važinėti automobiliu ir nežinoti eismo taisyklių, tai panašu gyventi ir nežinoti taisyklių kaip padaryti savo gyvenimą geresniu.

Pagal Satja Das paskaitas

Kur ieškoti antrosios pusės ?

Vyras santykių pradžioje bijo susimauti, kad moteris jį atstums, o moteris bijo, ką apie ją pagalvos. Todėl santykių pradžioje viskas turėtų būti nesudėtinga, kad abiems nugalėti baimes.

Tam, kad santykių pradžioje viskas būtų harmoningai, turėtų būti situacija, kad būtų patenkinti vyro ir moters poreikiai. Tam turi būti atmosfera, kad moteris nesijaustų vulgariai, o vyras nebijotų gauti neigiamą atsakymą. Komfortiška abiems situacija būtų tada, kai vyras gali moteriai pagelbėti arba suteikti kažkokią savo paslaugą. Kada vyras suteikia moteriai kokią nors paslaugą pavuzdžiui prie traukinio pasiūlo moteriai užnešti jos lagaminą, tai tokioje situacijoje vyras jaučiasi gerai, jei moteris sutinka. Jeigu moteris priima tokią vyro paslaugą, tai ji irgi jaučiasi gerai, nes ja rūpinasi.

Vyrui norint susipažinti, vertėtų ieškoti tokių vietų, kur jis gali moteriai kažkuo padėti. Pavyzdžiui vyras gali užsirašyti į šokius, jogą ar kokius nors kursus, o po kurso pasiūlyti pavežti merginas namo. Tokioje situacijoje moteris nesijaus blogai, nes vyras nori ja pasirūpinti. Taip, santykiai gana lengvai gali užsimegzti, nes lieka patenkinti abiejų poreikiai.

 

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *