Madonos horoskopas

Madona horoskopas

Madonos horoskope pirmame name Lagnoje randasi Liūtas.

Liūtas reiškia-noras parodyti save kaip lyderį, susilaukti šlovės ir publikos dėmesio.

Dvi palankios planetos pirmame name Merkurijus ir Mėnulis reiškia, kad žmogus turės gerą balsą, bus turtingas ir išoriškai patrauklus, visa tai ir pasireiškia Madonos gyvenime.

Merkurijus  čia rodo, kad ji kaip bus protingas Liūtas ir pinigus uždirbs savo proto, ir savo asmeninių savybių dėka.

Pas ją horoskope stiprus devintas namas kuris atsako už sėkmę, nes ten randasi Marsas savo ženkle dėl to gyvenime ji susilaukė sėkmės.

Mėnulis ir kylantis ženklas randasi Purvaphalguni Nakšatroje.

Su tokia padėtimi įprastai žmonės būna patrauklūs, turi gabumus daryti įtaką kitiems, veiklūs, dosnūs, turi stiprią sveikatą, ryškios asmenybės, tampa žinomi, entuziastai ir pasiruošę atiduoti save dėl tikslo. Kadangi Mėnulis pas ją yra pirmame name su palankiu Merkurijumi, todėl jai Mėnulio periodas buvo sėkmingas, jo metu ji susilaukė šlovės.

Nepalanki padėtis jos horoskope, tai Saturnas ketvirtame name.

Saturnas čia kenkia ketvirto namo rodikliams kurie susiję su emocijomis, vidine harmonija ir mama. Jos artimus santykius su mama atspindi stiprus Mėnulis pirmame name, nes Mėnulis atspindi mamą.

Veneros-Saturno periodu, kada Madona dar buvo vaikas, ji prarado mamą. Retrogradinis Saturnas randasi ketvirtame name ir aspektuoja dešimtu aspektu Mėnulį, tokia kombinacija rodo mamos mirties priežastį.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

 Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *