Mėnulis Jautyje

Mėnulis Jautyje – jaučiasi gerai ir šiems žmonėms suteikia prisirišimą prie šeimos, kūrybiškumą ir švelnumą. Tokia padėtis horoskope nurodo, kad žmogus mokės rasti bendrą kalbą su kitais ir turės diplomato savybės.

Mėnulis Jautyje suteikia jiems  aktoriaus ir menininko savybių, todėl jie gali mokėti prajuokinti ir pralinksminti kitus. Tokios jų savybės kitiems gali patikti. Dažnai tai žmonės, kurie vertina namus ir šeimą.

Jie moka sutarti su vaikais ir dažnai būna ramaus charakterio. Iš mamos gali paveldėti jos stipriąsias savybes, turėti stiprų intelektą ir ryžtingai siekti savo tikslų. Taip pat iš mamo gali tikėtis palikimo arba finansinės pagalbos.

Jie  gali būti šiek tiek tingūs, tačiau patikimi ir praktiški. Sėkmė į jų gyvenimą dažnai ateina iš lėto, bet stabiliai. Jie gali jausti potraukį muzikai, kūrybai, komfortui ir grožiui.

Mėnulis Jautyje randasi vienos garsiausių ir gražiausių praėjusio šimtmečio aktorių Bridžitos Bardo (Brigitte Bardot, gimė 1934 m. rugsėjo 28 d.) horoskope. Tai suteikė jai galimybes tapti modeliu, dainininke ir viena gražiausių pripažintų aktorių.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *