Marsas Vėžyje

Marsas Vėžio ženkle

Gegužės 9 d. Pagal senovės, vedų astrologiją Marsas pereina į savo silpniausią padėtį – Vėžio ženklą iki birželio 29 d. Marsas atsako už ryžtą, drąsą, pasitikėjimą, gebėjimą kontroliuoti emocijas ir pyktį. Kada Marsas atsiduria savo silpniausioje padėtyje, tuo metu padaugėja ginčų, konfliktų, neryžtingumo ir baimių, todėl šiuo periodu tai dažniau jausime. Marsas atsako už ugnį, gaisrus, sprogimus, nelaimingus atsitikimus, elektrą, aštrius daiktus ir įvairius mechanizmus. Šiuo laikotarpiu būkite atsargesni ir apdairesni šiose srityse. Vertėtų būti dėmesingesniems vairuojant ir keliaujant, nes atsiras daugiau pavojingesnių situacijų ypatingai pas tuos, pas ką Marsas asmeniniame horoskope nepalankioje padėtyje.

Rekomendacijos pagal Ascendento ženklą (koks jūsų ženklas buvo Ascendente gimimo metu pagal vedų astrologiją, galite sužinoti čia

 

Avinas

Venkite įsivelti į ginčus ir užuot švaistę savo energiją, skirkite ją kam nors produktyviam. Jums gali tekti daugiau rūpintis savo tėvais ir namų klausimais. Jei planuojate įsigyti naują transporto priemonę būkite atidūs, kad netektų patirti nuostolių. Namuose gali tvyroti daugiau įtampos, todėl pasistenkite, kad tarp jūsų darbo ir šeimos būtų harmonija.

 

Jautis

Šiuo periodu jums gali tekti labiau rūpintis savo broliais ir seserimis, nes jie gali susidurti su tam tikromis problemomis. Venkite ginčų darbe.  Galite jausti daugiau konkurencijos. Jeigu dirbate socialinėje srityje, galite sulaukti daugiau pagarbos. Šiuo laikotarpiu galite dažniau vykti į trumpas keliones.

 

Dvyniai

Šio periodo metu turite atidžiau rinktis savo žodžius, nes dėl savo grubumo gali kentėti santykiai su aplinkiniais. Dėl to galite jausti įtampą darbe. Venkite būti pernelyg griežti savo šeimos nariams ir praleiskite su jais daugiau laiko. Atkreipkite dėmesį į savo mitybą, vertėtų vengti aštraus maisto. Versle gali būti daugiau iššūkių, bet ir galimybių juos įveikti.

 

Vėžys

Daugiau skirkite dėmesio savo sveikatai. Gali kilti problemų dėl kraujospūdžio. Venkite nereikalingų ginčų su antrąja puse. Darbe venkite skubotumo, kad netektų gailėstis dėl neapdairumo.  gailėtis. Jeigu būsite labiau susikaupę, tai jums seksis atlikti svarbius darbus ir darbe jūsųpadėtis pagerės.

 

Liūtas

Šis laikotarpis gali sukelti didesnę įtampą jūsų santykiuose, jie gali pablogėti ir atsirasti daugiau rūpesčių. Gali padidėti jūsų išlaidos ir psichinė įtampa. Daugiau laiko skirkite saves pažinimui ir asmeniniam tobulėjimui, kad išlikti ramiems ir nepasiduoti negatyvioms emocijoms.

 

Mergelė

Šio periodo jūsų planai gali susilaukti sėkėms.  Galėsite daug nuveikti. Tačiau tam tikros problemos jūsų santuokoje gali paaštrėti. Venkite skubotų sprendimų. Aplankykite šventas vietas, perskaitykite prasmingą knygą, daugiau laiko praleiskite gamtoje.

 

Svarstyklės

Venkite su kuo nors konfliktuoti, nes toks elgesys gali atnešti nuostolių. Vertėtų išlaikyti harmoniją tarp šeimyninio ir profesinio gyvenimo. Jums gali būti paskirtos naujos pareigos darbe. Santykiuose gali padaugėti disharmonijos ir įtampos. Daugiau laiko skirkite meditacijai ar maldai.

 

Skorpionas

Jeigu vyksite į kelionę, tai ji gali jus išvarginti, todėl būkite pasiruošę netikėtoms situacijoms. Tarp jūsų ir tėvo gali kilti konfliktų, todėl venkite bereikalingų ginčų. Gali pablogėti tėvo sveikata. Gali būti pokyčiai jūsų profesinėje veikloje. Labiau stebėkite savo mintis ir žodžius, venkite negatyvo.

 

Šaulys

Būkite atsargūs vairuodami, nes gali padaugėti pavojingų situacijų. Jausite didesnę įtampą santuokiniame gyvenime, todėl patys venkite konfliktuoti.  Gali tekti papildomai rūpintis tėvo ir savo sveikata. Bendravime su kitais galite dažniau patirti nesusipratimų. Atsakingai planuokite pajamas, nes gali būti papildomų išlaidų.

 

Ožiaragis

Tap jūsų ir sutuoktinio gali padaugėti konfliktų, dažniau kilti įtampa, todėl stenkitės į viską reaguoti ramiai.  Jums rekomenduojama mokytis kontroliuoti savo pyktį. Jeigu šiuo periodu turėsite papildomų pasiūlymų užsidirbti, tai stenkitės išsiaiškinti visas detales, kad nesusiklostytų nesusipratimai.

 

Vandenis

Galite sulaukti pripažinimo už savo darbą ir pastangas. Šiek tiek padidės jūsų išlaidos, tačiau gali būti ir naujos finansinės galimybės.  Venkite netinkamos kompanijos. Jums gali tekti vykti į keliones.  Jausite daugiau energijos, gebėsite įveikti kliūtis ir priešus.

 

Žuvys

Šio periodo metu gali padaugėti konfliktų santykiuose. Poros gali jausti daugiau įtampos klausimuose susijusiuose su vaikais.  Tiems, kurie ruošiasi egzaminams, gali jausti daugiau išbandymų. Venkite įvairiuose gyvenimiškuose klausimuose skubėjimo, kad nepatirti nuostolių. Galite turėti pokyčių savo darbe.

Padėti neutralizuoti neigiamą Marso įtaką pagal senovės vedų astrologiją gali padėti reguliarus 7 ir 12 skyriaus skaitymas iš „Bhagavadgita kokia ji yra“ ir Apsaugos mantros klausymas, bei kartojimas.

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 

 Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *