Saulė Žuvyse

Saulė  Žuvyse –  jaučiasi silpna, todėl šiems žmonėms gali trūkti pasitikėjimo, kankinti abejonės, bet jie gali mokėti koncentruoti savo dėmesį. Jeigu jie imsis atsakingų pareigų, tai jų sprendimams įtaką gali daryti kiti žmonės. Dažnai tai nesiekiantys lyderio pozicijos žmonės.

Gyvenime jie gali ilgai neužsibūti vienoje vietoje, nes jiems gali pritrūkti pastovumo.  Saulė Žuvyse jiems suteikia kūrybines savybes, gerą intuiciją ir fantaziją. Silpnoji jų savybė, kad jie gali pasiduoti kitų įtakai.

Jeigu Saulė jų horoskope bus silpna, tai jie gali turėti įproti spręsti problemas dėka žalingų įpročių. Jeigu Saulė jų horoskope bus stipri, tai gyvenime jie gali susidomėti dvasinėmis praktikomis, mokėti mylėti ir būti taikūs. Dažna jų silpnoji pusė, tai fizinės energijos trūkumas ir abejonės.

Saulė Žuvyse randasi vieno garsiausių fizikų Alberto Enšteino (1879 m. kovo 14 d.) horoskope. Jo gyvenime tai atsispindėjo tuo, kad nuo vaikystės jis buvo uždaras, nedalyvaudavo jokiose peštynėse, galėdavo valandų valandas ką nors konstruoti ir būti vienas. Taip pat jis turėjo ir kūrybines savybes.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *