Saulė Vėžyje

Saulė Vėžyje – suteikia jausmingumo, nepriklausomybės noro  ir užsispyrimo. Tokiam žmogui jausmai darys didelę įtaką. Jis gali mokėti priimti naujas idėjas, bet kartais gali pervertinti save. Tokia padėtis horoskope gyvenime gali suteikti nestabilumo jausmą.

Stipri pusė teisingumo jausmas. Jie gali aukotis dėl kilnių tikslų, tačiau gėdintis. Dažnai būna emocionalūs ir turintys gerą nuojautą žmonės. Šie žmonės dažnai priimdami sprendimus vadovaujasi jausmais. Jie gali turėti paprastumo ir nebūti pernelyg išdidūs. Jie gali norėti daugiau laiko praleisti namuose. Mėgsta komfortą, bet nenori pernelyg persistengti. Gali turėti polinkį gyventi prabangoje ar būti prie vandens. Dažniausiai tai geri žmonės turintys mokytojo savybių, polinkį padėti kitiems ir aukotis dėl kitų.

Saulė Vėžyje randasi garsaus JAV aktoriaus ir komiko R. Williamso horoskope. Jis baigė savo gyvenimą savižudybę ir tai viena iš Saulė Vėžyje silpnųjų pusių, nes tokia padėtis horoskope reiškia, kad žmogus gali būti geros širdies, bet nerodyti savo jausmų ir išgyvenimų kitiems, ko pasekoje pats labai kenčia.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *