Ar mes suderinami?

Ar būna idealių partnerių, ar visi suderinami?

Ko gero daugelis iš savo gyvenimiškos patirties galėtų patvirtinti, jeigu santykiai su savo vyru ar žmona klostosi gerai, tai žmogus jaučiasi laimingas. Darbe toks žmogus bus produktyvesnis, o bendravime su aplinkiniais daugiau šypsosis. Kai santykiai nesiklosto, tai dažnai iškyla klausimas ar mes suderinami?  Šiame straipsnyje sužinosite apie suderinamumą pagal Vedų astrologiją.

suderinami

Kodėl vienų santykiai harmoningi, o kitų ne?

Vyro ir moters santykių suderinamumas, tai procesas kuriame visada dalyvauja du žmonės. Jeigu savo gyvenime sutinkame tokių porų ar mūsų draugų tarpe yra tokie, pas kuriuos viskas klostosi harmoningai, tai reiškia, kad šie žmonės jau ne pirmą gyvenimą tuos santykius kuria ir „derina”. Gyvenime nėra atsitiktinumų, todėl  ir žmonės su kuriais mus suveda likimas neatsitiktiniai.

Kaip man sutikti žmogų su kuriuo mano santykiai galėtų būti suderinami?

Vedų astrologija, kurios tikrasis pavadinimas-Džiotiš, reiškia šviesą. Džiotiš žmogaus likime parodo šviesą, o astrologas yra tas žmogus kuris gali paaiškinti žmogaus nesėkmių priežastis šiame gyvenime ir gali duoti patarimus kaip tas problemas spręsti. Tai liečia ir harmoningus santykius, bei porų suderinamumą. Poros suderinamumo horoskopas parodo kokios pas žmogų planetos stiprios ir kokiose gyvenimo sferose jam seksis. Silpnos planetos rodo kur reikės įdėti daugiau pastangų. Planeta sanskrito kalboje vadinasi-Graha. Graha išvertus reiškia-tai kas kontroliuoja arba laiko žmogaus likimą. Todėl, jeigu žmogaus santykiai su planetomis harmoningi, tai ir jo likimas bus geresnis.

suderinami3

Kokia planeta moters horoskope simbolizuoja vyrą?

Moters horoskope vyrą simbolizuoja planeta Jupiteris. Jupiteris taip pat atsako už vaikus ir finansus. Jeigu Jupiteris pažeistas arba silpnas, tai reiškia, kad moteris turės problemų tose srityse už ką atsako Jupiteris. Tad ir santykių suderinamumo klausimuose su vyru gali kilti keblumų. Tuomet iškyla klausimas, ar čia jau viskas nulemta, ar visgi galima savo likimą keisti? Gyvenimas neturėtų prasmės, jeigu mes negalėtumėme keisti savo likimo.

Jupiterio planeta taip pat atsako už dvasingumą, religiją, tradicijas, išmintį, tėvą ir dvasinį mokytoją. Jeigu moteris užsiims dvasine praktika, gerbs savo tėvą, vengs kritikuoti bet kokias religijas, dvasinius mokytojus, dvasingus žmones, tai ji gali tikėtis susilaukti laimės ir šeimyniniame gyvenime.

Kadangi Jupiterio planeta simbolizuoja mokytoją, tai vyras moteriai irgi yra mokytojas. Moteris turėtų vengti kritikuoti savo vyrą ir stengtis ugdytis nuolankumą. Vyras savo atžvilgiu yra tas, kuris padeda moteriai ugdytis dvasingumą.  Jeigu šiose srityse moteris tobulės, saugos vertybes ir tradicijas, tuomet pas ją bus harmonija su Jupiterio planeta, o tai reiškia bus lengviau ir suderinamume su vyru.

suderinami4

Kokia planeta vyro horoskope simbolizuoja žmoną, o moters horoskope moteriškumą?

Vyro horoskope Veneros planeta simbolizuoja žmoną, bet tam, kad su Venera santykiai būtų harmoningi, vyrui svarbu ugdytis Marso planetos savybes.

Moters horoskope Venera simbolizuoja grožį, meilę ir seksualinę energiją. Veneros planeta moterims labai svarbi, nes ji atspindi moterišką energiją ir grožį kuris traukia vyrus. Tam, kad vyras labiau mylėtų moterį, moteriai svarbu žinoti estetikos ir subtilias moteriško grožio paslaptis. Mokytis švelniai kalbėti ir stengtis gražiai atrodyti. Vyrai kurie nori sužinoti ar pas moterį Veneros planeta harmoninga, tai gali padaryti tiesiog pažiūrėję kaip atrodo moters namai. Jeigu namuose tvarka, juose palaikoma švara ir skaniai kvepia, reiškia tokios moters santykiai su Venera geri.

Kokia planeta simbolizuoja vyrišką energiją?

Vyro horoskope planeta Marsas atspindi jo vyrišką energiją. Priklausomai nuo to, koks horoskope Marsas,  vyras bus- griovėjas arba gynėjas. Jeigu pas vyrą Marsas stiprus, tai moteris su tokiu vyru jausis saugiai fiziškai ir emociškai, kas reiškia, kad jie bus labiau suderinami. Kada Marsas stiprus, vyras bus atsakingas ir galės prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, netgi už tai ką padarė, ir ko nepadarė. Toks vyras turės gyvenimo tikslą ir sugebės spręsti problemas.

Jeigu Marsas silpnas- vyras gali turėti mažiau atsakomybės, gali naudoti prievartą ar smurtą prieš moterį ir savo vaikus. Tiek fizinį ar emocinį smurtą. Tačiau, tai ne faktas, kad su silpnu Marsu kiekvienas vyras taip elgsis. Jeigu Marsas vyro horoskope silpnas, tokiu atveju svarbiausia, kad vyras norėtų dirbti su savo charakteriu. Jeigu jis bendraus su ryžtingais ir išmintingais vyrais, klausysis paskaitų, užsiims sportu, žiūrės įkvepiančius filmus apie narsius vyrus, tai jo ryžtas, pasitikėjimas ir vyriškos savybės stiprės. Tuo pačiu jis išspręs savo problemas ir galės padėti kitiems

Kokia planeta simbolizuoja harmoniją šeimoje?

Harmoniją šeimoje, prote ir vidinę laimę, bei ramybę simbolizuoja planeta Mėnulis. Mėnulis moteriška planeta, kuri atspindi motinišką energiją, rūpestį ir atsipalaidavimą. Moters horoskope tai svarbu, kadangi moteris turėtų siekti išminties, kad suprasti, kada su vyru elgtis kaip Venera, t.y dovanoti jam meilę, o kada elgtis kaip Mėnulis, dovanoti jam mentalinį ir emocinį atsipalaidavimą. Tai labai svarbu suderinamumo klausimuose.

Kadangi vyrai siekia tikslų ir savirealizacijos socialinėje erdvėje, todėl jų protas labai neramus ir jiems sunku atsipalaiduoti. Jeigu vyras negalės atsipalaiduoti namie ir grįžęs pastoviai sulauks kritikos, tai jis nebenorės pareiti namo.  Žinoma  moteriai padėti atsipalaiduoti vyrui kur kas sunkiau, kada šeimoje abu dirba po lygiai, bet tai jau atskira tema.

suderinami5

Nuo ko priklauso šeimyninė laimė ir poros suderinamumas?

Šeimyninė laimė priklauso nuo abiejų. Moteris yra ta kuri saugo šeimos vertybes ir tradicijas viduje, o vyras padeda jai rūpindamasis išoriniais dalykais. Moteriai geras vyras yra likimo dovana, nes vyras išsprendžia daugelį jos problemų tiek materialiame, tiek dvasiniame gyvenime.  Vyras lengviau per gyvenimą gali eiti vienas, o moteriai vienai tai daryti sudėtingiau. Todėl, kad gauti gerą vyrą anksčiau moterys atlikinėdavo askezes. Taigi renkantis gyvenimo partnerį yra išmintinga ir rekomenduojama neskubėti, atsižvelgti į poros suderinamumą, ir atminti, kad idealių nebūna, bet idealiais galima tapti.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *