Saulės užtemimas. Užduotys zodiako ženklams

Šį vakarą bus pilnas Saulės užtemimas. Lietuvoje jis nebus stebimas, nes prasidės vėlai vakare 21 val. 45 min. o baigis jau po vidurnakčio. Užtemimas bus matomas Pietų Amerikoje. Saulės užtemimo pikas: 23 val. 42 min Lietuvos laiku.

Užtemimai visada reiškia tam tikrus pokyčius ir koregavimus, kuriuos turime atlikti savo gyvenime. Nuo to kuriame zodiako ženkle ir horoskopo name įvyksta užtemimas, galime suprasti, kuriose gyvenimo srityse mums vertėtų keistis ir daugiau skirti dėmesio.

Šis Saulės užtemimas pagal senovės vedų astrologiją įvyks stipriausiame Saule ženkle Avine. Tai pirmas tokio pobūdžio Saulės užtemimas per pastaruosius aštuoniolika metų, nes Saulė tampa labai stipri ir tuo pačiu negatyvi užtemimo metu.

Saulės užtemimas yra pokyčių laikotarpis, todėl užtemimas gali sukurti stiprius ir ryškius fizinius pokyčius pasaulyje ir kiekvieno mūsų gyvenime. Užtemimui nepalankią įtaką darys Saturno planeta, kuri susijusi su išbandymus, askezėmis ir sudėtingomis situacijomis žmonėms, nes pats užtemimas vyksta šeštadienį Saturno dieną.

Siekdami sušvelninti neigiamą užtemimo poveikį kiekvienam iš mūsų tą dieną vertėtų pralesiti prasmingai, daugiau laiko skirti dvasinei praktikai, maldai ar meditacijai. Sužinoti į kurias gyvenimo sritis vertėtų mums labiau atkreipti dėmesį galime pagal tai kokiame mūsų horoskopo name randasi Avino ženklas. Tai padaryti galite įvedę savo duomenis čia: Asmeninis horoskopas

Bendros tendencijos į ką vertėtų atkreipti daugiau dėmesio pagal jūsų Ascendentą ir Mėnulio ženklą.

 

AVINAS

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, saves realizacijai, pasitikėjimui savimi ir dvasiniam gyvenimui. Vertėtų labiau planuoti išlaidas, būti atskakingesniems paskolų klausimais, vertėtų nerizikuoti.

 

JAUTIS

Jums vertėtų būti atsargesniems jei vyksite į tolimą kelionę ir atsakingai planuoti savo išlaidas. Daugiau dėmesio skirkite savo vidiniam gyvenimui ir dvasinėms praktikoms.

 

DVYNIAI

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti savo norų analizei, pelno klausimams, bendravimui su vyresniais už jus, vyresniais broliais, seserimis ir giminėmis.

 

VĖŽYS

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti darbui, profesijai, statusui ir savo veiksmams. Gali tekti spręsti įvairius konfliktus ir jausti įtampą šiose srityse. Stenkitės, kad jūsų veiksmai būtų teisingi, tada viską praeisite lengviau.

 

LIŪTAS

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti santykiuose su tėvu, mokytojais, vyresniais už jus ir dvasingais žmonėmis. Stenkitės laikytis teisingumo, moralės ir nepažeidinėkite įstatymų.

 

MERGELĖ

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti vidinėms transformacijoms, domėtis apie sielą, egzizstenciniais klausimais ir pomirtiniu gyvenimu.

 

SVARSTYKLĖS

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti santykiams, savo sutuoktiniui ir mokymuisi apie santykių psichologiją. Jei pradedate naujus santykius, tai neskubėkite priiminėti sprendimų.

 

SKORPIONAS

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, ieškoti daugiau informacijos apie savo ligas, nes dėka pastangų galite jas įveikti. Stenkitės neprisidaryti naujų skolų ir atiduoti senas. Venkite konfliktų ir ginčų.

 

ŠAULYS

Jums vertėtų daugiau dėmesio skirti savo intelektui ir vaikams. Vertėtų stiprinti intelektą, domėtis meditacija, daugiau laiko skirti saviugdai.

OŽIARAGIS

Jums gali trūkti vidinės ramybės, kankinti permainos mintyse, vidiniame gyvenime, todėl vertėtų daugiau laiko skirti psichlogijai, saviugdai, meditacijai ir savęs pažinimui. Daugiau dėmesio gali tekti skirti nekilnojamo turto klausimuose ir santykiams su mama.

VANDENIS

Jums vertėtų būti atsargesniems tolimose kelionėse, bendravime su draugais,  kolegomis, kitais žmonėmis, aktyvioje veikloje ir sporte. Venkite traumų.

 

ŽUVYS

Jums vertėtų labiau atkreipti dėmesį į savo mitybą, dvasinį gyvenimą ir bendravimą su kitais. Planuokite išlaidas ir atsargiai vertinkite skolinimąsį.

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *