Ar verta pirkti loterijos bilietus?

Sveiki, Egidijau, ką Jūs galvojate apie loterijos bilietus? Perku juos kartais, nes tikiuosi, kad vieną dieną laimėsiu ir nebereikės dirbti varganų darbų. Esu mėginęs įsigyti 20 vienetų vienu metu, deja, laimėjimas buvo menkavertis ir nė kiek neatsipirko. Ką daryti, kad laimėčiau? Kaip žinoti, kada pirkti loterijos bilietus yra palankiausias laikas? Ar įmanoma sužinoti datą ar laimingą periodą?

Ačiū už atsakymą. Tadas

Dėkoju už klausimus. Dabar dauguma žmonių nori nieko nedaryti, bet viską gauti, kuo ir naudojasi kazino, loterijos ir visa, kas susiję su azartu. Azartas susijęs su aistros ir neišmanymo energija. Loterija, tai – kada aš noriu investuoti labai mažai ir gauti labai dideles palūkanas. Žmogus galvoja, kad, jeigu laimėsiu milijoną, tai tada prasidės tikrasis gyvenimas, bet jeigu paskaitysite straipsnius apie loterijoje laimėjusius žmones, tai pamatysite, kad apie 90 proc. iš jų tapo nelaimingesni, nei buvo iki tol. Kodėl taip atsitinka?

loterijos1

Žvelgiant iš astrologinės pusės, planetos gali veikti žmogų neigiamai ir teigiamai pagal jo paties nuopelnus. Astrologas žmogaus horoskope mato, kokios planetos į žmogaus gyvenimą atneša harmoniją, o kurios disharmoniją. Planetos vedų astrologijoje laikomos asmenybėmis ir jeigu su jomis santykiai neharmoningi, tai jos duos žmogui gyvenime daugiau skaudžių pamokų.

Pavyzdžiui, Jupiterio planeta žmogaus horoskope atspindi sėkmę, moralę, pelną, pasaulėžiūrą, palankias aplinkybes, gebėjimą mokytis, teisingumą ir etiką. Jūsų atveju, galimai Jupiterio planeta yra silpna, todėl Jus traukia azartiniai žaidimai ir nesiseka gyvenime.

loterijos2

Kada Jupiteris silpnas, žmogui gali trūkti džiaugsmo, entuziazmo, valios, nėra gyvenimo tikslo. Žmogui gyvenimas gali atrodyti beprasmis ir jis nemoka džiaugtis tuo, ką turi dabar. Niekam nejaučia dėkingumo už tai, ką turi šiandien. Gali būti materialiniai ir finansiniai sunkumai, trūkti energijos. Žmogaus sąmonėje vyrauja vartotojiškumas ir egoizmas.

Todėl aš rekomenduočiau Jums gerinti santykius su Jupiterio planeta ir ieškoti savo pašaukimo. Jeigu atrasite save, tai patirsite laimę iš savo veiklos ir nebereikės dirbti varganų darbų. Tai ir bus didžiausias Jūsų prizas, nes tik tada, kai mes atiduodame laimę kitiems, patys jaučiamės laimingi. Tai vadinasi dorybės energija.

loterijos3

Harmonizuoti santykį su Jupiterio planeta Jums padės optimizmas, todėl ieškokite optimistų draugijos. Pagalvokite apie tai, ką Jūs galite duoti šiam pasauliui, keiskite sąmonę iš gavėjo į davėją. Gerbkite išmintingus žmones ir klausykitės jų patarimų. Ugdykitės atsakomybės jausmą. Skaitykite filosofines ir psichologines knygas. Ieškokite aukščiausio gyvenimo tikslo. Pasninkavimas ketvirtadieniais arba bent pusę dienos, taip darant metus laiko pagerina santykius su Jupiterio planeta ir duoda pozityvų rezultatą.

loterijos4

Jeigu vėl kils noras pirkti bilietus, tai prieš tai pagalvokite ir paklauskite savęs, kodėl Jūs taip elgiatės? Verčiau pagalvokite, kokia veikla gyvenime užsiimtumėte, jeigu Jums būtų garantuota 100 proc. sėkmė? Kokį darbą dirbtumėte, jeigu nereikėtų galvoti apie pinigus? Jeigu galvosite apie tai ir veiksite šia kryptimi, tai tikrai surasite save ir tai bus didžiausias Jūsų laimėjimas.

Klausimai-atsakymai Čikagos laikraščiui „Geras“

Linkiu kuo geriausios kloties!

Egidijus GubinasKomentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *