Astrologinis periodas

Gyvenime pastoviai keičiasi astrologinis periodas. Šiame straipsnyje sužinosite kokiame periode esate dabar jūs. Kiekviename periode yra gyvenimo užduotys, kurias vertėtų atlikti, kad mums sektųsi kitame gyvenimo periode. Yra individualūs astrologiniai periodai ir yra bendri kiekvienam. Noriu pasidalinti su jumis apie septynis bendrus astrologinius gyvenimo periodus ir ką kiekviename iš jų mums vertėtų padaryti, kad mums sektųsi ir gyvenimas neprabėgtų beprasmiškai.

Pirmas gyvenimo periodas prasideda nuo gimimo iki ketverių metų, tai Mėnulio periodas. Mėnulis simbolizuoja kūdikystės metus, atsako už protą, ramybę, motinišką meilę ir vandenį. Kūdikis šiuo periodu daug miega, geria pieną, dažnai būna šlapias, neramus ir jam reikia daug šilumos ir meilės. Mėnulis susijęs su mūsų psichika ir jeigu šiuo periodu vaikas matinimas krūtimi, nešiojamas ant rankų, tai vėliau gyvenime jis būna ramesnis ir laimingesnis.

Jeigu mėnulio periodu vaikas negauna mamos pieno ir motiniškos šilumos, meilės, tai vėliau jis dažniausiai būna labai emocingas, neramus, turintis daug baimių, nepasitikintis savimi ir jo psichinė sveikata gali būti silpnesnė.

Nuo  ketverių iki devynerių metų mūsų gyvenime prasideda Merkurijaus periodas. Merkurijus susiję su intelektu, kalba, žinių įsisavinimu, žingeidumu. Todėl Merkurijaus periodu mus viskas labai domina ir formuojasi mūsų sąmoningumas. Šiais metais svarbu vystyti vaiko intelektą, mokinti klausytis ir mokinti jį įvertinti savo poelgius.

Šiuo astrologiniu periodu vaikai labai imlūs, todėl ir patys tėvai šiuo periodu savo elgesiu turėtų rodyti pavyzdį savo vaikams. Mes visą gyvenimą esame veikiami tų įspūdžių, kuriuos patyrėme vaikystėje. Jeigu šiuo periodu bus ugdomas dvasingumas, fantazija, tikrosios žmogiškosios vertybės, tai ir jau paaugusį vaiką trauks sąmoningi dalykai, kurie iš tiesų jį padarys laimingą.

Jei Merkurijaus periodu niekas nepadės vaikui ugdytis sąmoningumo, tai vėliau jam bus sudėtinga su tikėjimu, žingeidumu, nes apytiksliai nuo devynių metų pas vaiką įsijungia logika. Merkurijus susijęs su kalba, todėl šiame periode vaikams būna  lengviau išmokti užsienio kalbą.

Nuo dešimties iki aštuoniolikos metų prasideda Veneros astrologinis periodas, o tai reiškia, kad prabunda norai. Tam, kad harmonizuoti šį periodą rekomenduojama vaiką nukreipti į meną, poeziją, kūrybines sritis. Šiame periode mes dažnai kuriame eiles, dainuojame, piešiame, nes Veneros planetos įtakoje randasi muzika, poezija ir menas. Jeigu šiuo metu nebūna kūrybinių užsiėmimų, tai atsiranda daugiau geismo.

Visi turbūt pamenate kaip mokykloje dažniausiai berniukai savo kūrybiškumą reiškia visur paišydami lytinius organus. Venera atsako už prabangą, komfortą, todėl šiuo periodu paaugliams dažnai nerimą sukelia pastovus pinigų trūkumas. Jeigu vaikas ar paauglys auga be reguliarių užsiėmimų ir priežiūros, tai šiuo astrologiniu periodu pridaroma daug kvailysčių dėl savo norų ir geismo.

Nuo aštuoniolikos iki trisdešimt šešerių metų prasideda astrologinis Saulės periodas. Saulės periodu mes norime tapti kūrėjais, nes pas mus prabunda individualumas ir norime savarankiškai priimti sprendimus. Tai laikas kuomet žmogus remiasi tomis vertybėmis ir patirtimi, kurią gavo Veneros periodo metu.

Sėkmė šiuo laikotarpiu priklauso nuo to ar žmogus žino savo prigimtį, savo pašaukimą, savo stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Saulės periodo metu norisi atrasti savo vietą po saule, sulaukti pripažinimo ir populiarumo. Jeigu Veneros periodo metu žmogus nepažino tikrųjų vertybių, tai Saulės periodo metu gali labiau pasireikšti egocentriškumas, ambicijos, išdidumas, norėsis lipti per kitų galvas, kad įgyvendinti savo norus.

Tačiau šias negatyvias savybes žmogus gali įveikti jeigu pradeda ugdytis dosnumą, kilnumą, nuoširdumą, sąmoningumą, atsakomybę, humaniškumą ir teisingumą. Saulė susijusi su siela ir jeigu šiuo periodu mes nesistengiame pažinti kas yra siela, tai pas mus reikšis neigiamos Saulės savybės tokios kaip – egoizmas, ekstravagancija, arogancija. Norėsime kitus kontroliuoti, valdyti, dominuoti kitų atžvilgiu, stengsimės būti aukščiau kitų, taip ir nesusitvarkę su savo silpnybėmis.

Nuo trisdešimt septynerių prasideda ir tęsiasi iki penkiasdešimt dvejų metų astrologinis Marso periodas. Marsas atspindi kovą už teisingumą. Marsas valdo ambicijas ir troškimus. Tai laikas kuomet mes turėtume ieškoti ir suvokti gyvenimo prasmę, ieškoti būdų, kaip įveikti savo šešis vidinius priešus – geismą, pyktį, godumą, iliuziją, pavydą ir išdidumą.

Jeigu to nedarysime, remsimės tik savo nuomone, o ne išmintimi, tai šiuo periodu mūsų sąmonė taps negatyvi ir reikšis nutrūktgalviškumas, skubotumas, aplaidumas, noras gauti viską jėga, polinkis į neištikimybę, žalingi įpročiai, nepasitenkinimas, nuobodulys, depresija, nerimas ir dar kitaip vadinama vidutinio amžiaus krizė.

Nuo penkiasdešimt trejų iki šešiasdešimt trejų metų prasideda astrologinis Jupiterio periodas. Jupiteris reiškia išmintį, jis valdo aukštąjį išsilavinimą, mokslą ir teisingumą. Todėl taip dažnai žmonės šiame amžiuje siekia antro išsilavinimo.

Jei žmogus šiame periode neturi ir nesiekia išminties, tai jis labiau tampa išlaidus, ekstravagantiškas, sentimentalus, pas jį atsiranda skolos, jis pastoviai ginčijasi su kitais dėl savo nuomonės ir galiausiai sugadina savo reputaciją.

Paskutinis astrologinis gyvenimo periodas susijęs su Saturnu. Jis prasideda nuo šešiasdešimt ketverių metų ir kaip sako kiek Dievas duos. Saturnas pagal senovės raštus laikomas mirties dievo Jamaradžo atstovas. Šiuo metu sprendžiamas žmogaus likimas, kur jis keliaus kai teks palikti kūną.

Žmonės dažnai sako: “Kai aš mirsiu ir galvoja, kad manęs nebebus, bet jeigu pažvelgsime į savo praeitį, mes jau netekome ne vieno kūno. Jei pažiūrėsime į foto vaikystėje, tai mes nebeturime vaikystės kūno, bet mes esame. Mes nebeturime kūno, kurį turėjome jaunystėje, bet mes likome ir niekur nedingome. Taip ir po mirties niekur nedingsime, tik keisi mūsų kūnas.

Jeigu mes teisingai gyvenome visu praeitus periodus, tai astrologiniu Saturno periodu pas mus prabunda ištikimybė, teisingumas, išmintis, tikėjimas, meilė ir atsidavimas Kūrėjui. Jeigu šių savybių nėra gyvenime, tai į gyvenimą Saturnas atneša dirglumą, nusivylimą, nepasitenkinimą, polinkį nuolat skųstis, pykti, gyvenimo apribojimus, sunkumus, nepriteklių, sentimentalumą ir vienatvę, taip versdamas žmogų susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir mirtį.

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt 



Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *