Avinas

Vakarų ir vedų astrologijos požiūris į zodiako ženklus šiek tiek skirtingas. Vakarų astrologija daugiau dėmesio skiria tam zodiako ženklui kuriame gimimo metu buvo Saulė. Dauguma žmonių apie tokį savo zodiako ženklą dažniausiai sužino iš žiniasklaidos priemonių. Vedų astrologijoje svarbiausias atskaitos taškas horoskope yra laikomas –  Ascendentas. Ascendentas – tai zodiako ženklas kuris gimimo valandą buvo rytų horizonte. Šis ženklas nusako asmenybės tipą, charakterį, polinkius, kūno sudėjimą. Jeigu nežinote koks yra Jūsų Ascendento ženklas ir norėtumėte sužinoti, tai galite padaryti parašę man elektroniniu paštu (egidijus.gubinas@gmail.com) savo gimimo datą, laiką ir miestą kuriame gimėte.

Antras pagal svarbumą zodiako ženklas vedų astrologijoje yra – mėnulio ženklas.  Mėnulio ženklas atspindi mūsų proto būseną, mąstymą, mintis, dėmesį, galvoseną, norus, svajones ir fantazijas. Mėnulis taip pat parodo kaip mes bendrausime ir sutarsime su kitais. Norėdami sužinoti savo mėnulio ženklą turėtumėte bent apytiksliai žinoti savo gimimo laiką. Sužinoti savo mėnulio ženklą galite įvesdami savo gimimo datą ir laiką čia , žemiau esančioje skiltyje „Mėnulis žvaigždyne“ sužinosite savo Mėnulio ženklą.

Saulės ženklas yra trečioje vietoje, nes Saulė iš šių trijų juda lėčiausiai. Saulė Avine pagal vedų astrologijos skaičiavimus būna nuo balandžio 13 iki gegužės 15 dienos. Tie kurie gimė šiuo laikotarpiu jų horoskope saulė bus Avino ženkle. Ascendente ženklas keičiasi apytiksliai kas dvi valandas. Mėnulis viename ženkle būna dvi su puse paros, o Saulė viename ženkle būna visą mėnesį. Todėl Ascendentas tiksliausiai atspindi mūsų individualias savybes ir charakteristiką.

Šiame straipsnyje susipažinsite su bendra Avino ženklo charakteristika kuri geriausiai apibūdina zodiako ženklą Avinas kuris gimimo metu buvo Ascendente. Taip pat ženklų aprašymai tinka Mėnulio ir Saulės ženklams.  Šiame straipsnyje aprašyti žinomi žmonės pas kuriuos gimimo metu Ascendentas, Mėnulis arba Saulė buvo Avino ženkle.  Tam, kad geriau suprasti savo pašaukimą, likimą ir gyvenimo užduotis, vertėtų žinoti savo horoskopą. Ši informacija apie zodiako ženklus Jums padės geriau suprasti savo charakterį ir kitus jus supančius žmones.

Avinas – judantis ženklas ugnies ženklas. Šie žmonės gali daug keliauti, būti neramūs ir aktyvūs. Jiems gali patikti sportas ir fiziniai pratimai. Aktyvus gyvenimo būdas jiems gali padėti nusiraminti ir pasikrauti protinės energijos. Gimimo metu Ascendente Avinas buvo pas Džordžą Vašingtoną, pirmąjį Jungtinių Amerikos valstijų Prezidentą. Avinas susijęs su Marso planeta ir jeigu Marsas žmogaus horoskope stiprus, tai jis gali mokėti kontroliuoti pykčio energiją. Savo prezidentavimo metais Džordžas Vašingtonas siekė  sukurti tokią  šalį kurioje būtų taika su kaimyninėmis valstybėmis.

Avinas vyriškas zodiako ženklas, kuris atspindi ugnį ir karą. Avinas gali būti visada pasiruošęs kovoti, todėl šie žmonės gali nebijoti susiremti ar stoti į ataką. Dėl savo tikslų jie gali būti pasiryžę suvienyti jėgas su kitais. Tai dažnai žmonės herojai, kurie gali siekti nepriklausomybės. Karlo Markso horoskope mėnulis gimimo metu buvo Avino ženkle, tai rodo, kad tokie žmonės gali ilgai analizuoti mokslinius ir praktinius gyvenimo klausimus.

Kadangi Avinas ugnies ženklas, tai jų charakteriui gali būti būdinga nuotaikų kaita ir ambicijos. Kariai impulsyvūs, todėl ir šie žmonės gali greitai įsiplieksti. Jie gali mėgti bendrauti, tačiau jiems gali būti nelengva priimti kitų nuomonę, todėl su jais reikia bendrauti nuolaidžiai. Dėl savo charakterio jie gali ne iš karto priimti žinias, nes taip pasireiškia jų išdidumas.

Dėl savo kovingo charakterio jie gali dažnai kentėti šeimyniniuose santykiuose. Pamelos Anderson horoskope gimimo metu Mėnulis buvo Avino ženkle, tai rodo, kad su tokia padėtimi horoskope šie žmonės gali būti išvaizdūs, tačiau turėti nesutarimų santykiuose dėl savo karingo charakterio, kas ir pasireiškė jos gyvenime. Šie žmonės gali būti vidutinio ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, fiziškai stiprūs ir turėti randų ant savo kūno. Juos gali traukti turtinga ir vaizdinga aplinka. Kadangi Avinas susijęs su ugnimi, tai šie žmonės gali mėgti aštrų maistą.

Zodiako ženklas Avinas yra pirmasis ženklas, todėl ne veltui Džordžas Vašingtonas figūruoja ant vieno dolerio kupiūros. Numeris vienas Avinas pat tai reiškia, kad šie žmonės gali būti geri vadovai, strategai ir nelabai mėgti kai jiems patiems yra nurodinėjama. Kadangi Marso planeta susijusi su technika, tai ir šie žmonės gali mokėti su ja elgtis. Jiems gali sektis nekilnojamo turto srityse, statybose ir žemės ūkio srityse, kadangi Marsas pagal vedų astrologija yra Motinos Žemės – Bhumi sūnus. Žmonės pas kuriuos gimimo metu Ascendentas, mėnulis arba saulė buvo Avino ženkle gali būti gabūs darbuose kur reikia aktyvumo ir energijos.

Avinas yra judantis ženklas, todėl gyvenime šie žmonės gali nemažai keliauti ir būti aktyvūs sporte. Pas vieną iš ekstravagantiškiausių krepšininkų Denisą Rodmaną horoskope mėnulis yra Avino ženkle. Jis septynis kartus buvo geriausių gynėjų rinktinėje ir penkis kartus tapo NBA čempionu. Taip pat  savo laiku buvo vienas geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių. „Avinai“ gerai jaučiasi kovodami, nes būtent fizinė iškrova jiems padeda atstatyti vidinę pusiausvyrą ir sudeginti neigiamą energiją.

Avinas Ascenedente yra Serenos Williams horoskope. Ji garsi ir profesionali tenisininkė. Kadangi Avinas numeris vienas, tai per savo karjerą ji sugebėjo netgi šešis kartus būti pirmoje vietoje tenisininkų reitinge. Ji yra sumušusi ne vieną rekordą ir daugumos yra laikoma viena geriausių tenisininkių šio sporto istorijoje. Mėnulis Avine taip pat yra pas dar vieną teniso žvaigždę – Rafaelį Nadalą. Jis irgi garsėja kaip vienas geriausių šios sporto žaidėjų. Ne veltui Avinas šiems žmonėms gali suteikti galimybes pirmauti.

Marso planeta susijusi su pykčio energija, o pyktis tarsi akmuo kuris rieda nuo kalno. Kai jis pradeda riedėti niekas negali jo sustabdyti kol jis pats nesustos, todėl ir šie žmonės gali aršiai kovoti. Jų silpnybė, kad jie gali greitai įsiplieksti ir jiems nelengva paklusti, todėl bendradarbiaujant su kitais gali turėti nemažai konfliktų.

Jie gali mėgti atkreipti dėmesį į save, kad kiti juos pastebėtų, todėl ne veltui daugelis kario savybių turinčių vyrų siekia demonstruoti savo raumenis siekdami, kad jais žavėtųsi. Avino stipriausios savybės yra drąsa, todėl šie žmonės gali džiaugtis, kada yra proga pakovoti. Jie netgi kartais gali  provokuoti tokias situacijas, kad galėtų pademonstruoti savo jėgą. Avinai gali siekti tapti lyderiais, bet viena iš jų silpnybių, tai skubėjimas. Kadangi Avinas susijęs su ugnies stichija, tai jie gali greitai užsidegti ir gali būti aistringi žmonės.

Avino simbolis – Avinas. Tai gyvūnas kuris gali dažnai nerti stačia galva ir nenusileisti didesniems už save. Avinas taip pat atspindi gyvybinę energija, nes Marso planeta susijusi su krauju kuris pastoviai teka, kol dirba širdis. Avinas susijęs su pykčiu, todėl ne veltui sakoma, kad „iš pykčio paraudonavo akys“. Pykčio metu padažnėja pulsas ir padidėja kraujo spaudimas. Avinas atsako už galvą, todėl ne veltui per pykčio priepuolius dažnai kenčia galva ir įvyksta insultas.

Pas Hansą Kristianą Andersoną kuris yra garsiausias danų rašytojas ir pelnė pasaulinę šlovę savo pasakomis  gimimo metu horoskope mėnulis buvo Avino ženkle. Tai reiškia, kad  šie žmonės taip pat gali būti kūrybiški ir originalūs. Mėnulis atspindi protą, o Avinas ugnį kuri simbolizuoja jausmus ir energiją. Tokia pat mėnulio padėtis horoskope ir pas vieną garsiausių Italijos operos kūrėjų ir kompozitorių Džiuzepe Verdi, todėl netgi kūryboje reikia Avino ištvermės, energijos ir originalumo.

Šie žmonės gali būti nuotykių ieškotojai ir ko nors pradininkai, dėl savo bebaimiškumo ir ryžto. Tačiau kartais jų žygiai gali baigtis ne jų naudai. Pas juos gali reikštis ir polinkis verslui ir jie gali būti atviri naujoms idėjoms. Mėnulis Avino ženkle gimimo metu buvo pas Bernardą Madoffą, kuris atsidūrė už grotų, dėl vienos didžiausių finansinių piramidžių Volstryte organizavimą ir Pasaulio spaudoje buvo įvardintas įvardytas kaip vienas didžiausių šio šimtmečio sukčių. Kaip matome Avinas gali pirmauti įvairiose srityse, priklausomai nuo to kur žmogus nukreipia savo energiją ir kokia jo sąmonė. Šie žmonės gali gebėti planuoti ir rizikuoti kitų labui, ką apie tai ne viename interviu teigė ir Bernardas Madoffas, kad jis rizikavo dėl kitų, tačiau pagal likimo dėsnius palanku, kad tikslas būtų kilnus.

Kada Ascendente arba mėnulis yra Avino ženkle šie žmonės gali atlikti didvyriškus darbus, tik svarbu, kad jų motyvai būtų švarūs. Jie gali mylėti pokyčius, todėl gyvenime gali neužsibūti vienoje vietoje. Nepastovumas, kaip neigiama jų savybė, gali dažnai atnešti pokyčių norą santuokoje, todėl jiems reikės dėti pastangas, kad išlaikyti santuoką. Garsios aktorės Demi Moore horoskope mėnulis Avino ženkle. Skyrybų problemos jos gyvenime prasidėjo nuo jos tėvų, kurie išsiskyrė dar jei negimus. Ji pati buvo susituokusi ir išsiskyrusi tris kartus. Avino ženklas mėnulyje jos charakteriui suteikia nemažai kovos ir aistros. Tai aprašyta įvairiuose informacijos šaltiniuose apie jos asmeninį gyvenimą ir matyti jos suvaidintuose vaidmenyse.

Karštas temperamentas pasireiškia ir pas jaunąjį Princo Čarlzo ir Princesės Dianos sūnų, Velso princą – Henrį. Pas jį irgi mėnulis zodiako ženkle Avinas. Pasaulyje jis pagarsėjo dėl savo karšto elgesio, apsinuoginimo ir nesibaigiančių skandalų jaunystėje. Tai patvirtina, kad šio charakterio žmonės gali mėgti riziką ir kartais elgtis nerūpestingai.

Filmo „Kaukė“ žvaigždės Cameron Diaz horoskope mėnulis irgi Avino ženkle. Šiai kino žvaigždei netrūksta karšto temperamento nei kine, nei gyvenime. Jos tėvas kilęs iš Kubos, todėl ne veltui ji turi karštą charakterį kuris būdingas Avinui. Dar vaikystėje ji mėgo su berniukais žaisti futbolą ir ryžtingais siekti savo tikslų. Nuo paauglystės ji tapo modeliu, o po to sėkmingai debiutavo visiems gerai žinomoje komedijoje „Kaukė“. Moterims mėnulis Avine suteikia vyriško charakterio, todėl ši žinoma aktorė turėjo nemažai konfliktų savo gyvenime ir santykiuose, dėl savo užsispyrusio būdo.

Mėnulis susijęs su protu. Kada mėnulis randasi Avine, kuris yra ugnies ženklas, tai protas tampa aistringas. Todėl tokiems žmonėms rekomenduojama mokytis kontroliuoti savo jausmus, kitaip jie gali patekti į situacijas dėl kurių vėliau gali tekti gailėtis. Taip atsitiko ir su keturiasdešimt antruoju Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu Bilu Clintonu. Pasaulyje jis pagarsėjo tuo, kada savo antrosios kadencijos metu įsivėlė į sekso skandalą su Baltųjų rūmų stažuotoja Monica Lewinsky. Skandalai ir ginčai dažnai tampa žmonių pas kuriuos mėnulis randasi Avine gyvenime, jeigu jie nekeičia savo charakterio. Jie taip pat gali būti užsispyrę ir savanaudiški, todėl jiems vertėtų gyvenime dažniau ieškoti kompromiso. Šie žmonės gali nemėgti paklusti ir nepastebėti savo neigiamo poveikio kitiems.

Avinams gali būti būdinga pasiduoti savo  emocijoms ir kaip sako liaudies išmintis – nerti stačiai galva. Tai rodo jų ekspresyvų charakterį ir primena jiems, kad sprendimus vertėtų priimti neskubant. Mėnulis Avine buvo pas praeityje garsios Amerikiečių roko grupės „The Doors“ įkūrėją Jimmą Morrisoną. Jis pagarsėjo kaip viena įtakingiausių roko muzikos legendų ir ekscentriškų asmenybių. Mėnulis Avine jo charakteryje ir gyvenime atsispindėjo kaip noras daryti viską maksimaliai, ir be ribų. Todėl šie žmonės jeigu įsibėgėja, tai ne visada moka laiku sustoti. Tai nereiškia, kad jie nemąsto, bet tai dažnai būna tie, kurie ieško „idėjos“

Marso planeta susijusi su Avino ženklu turi polinkį į agresiją, konfliktus ir net muštynes, todėl dėl savo charakterio šie žmonės gali įsivelti į panašias gyvenimo situacijas. Jie gal būti dideli ekstravertai ir norėti išreikšti save socialiniame gyvenime. Gali siekti būti pastebimi ir matomi visuomenėje. Dėl savo kovingumo gali turėti nemažai išbandymų santykiuose. Viena garsiausių aktorių Demi Moore, pas kurią mėnulis Avino ženkle, turėjo tris santuokas ir tris skyrybas. Pamela Anderson pas kurią mėnulis Avino ženkle irgi turėjo tris santuokas, tris skyrybas, nors po trečių skyrybų vėl susituokė su tuo pačiu vyru.  Cameron Diaz ištekėjo gana vėlokai, bet iki tol irgi turėjo daugelį nesėkmingų santykių. Denisas Rodmanas pas kurį irgi mėnulis Avino ženkle turėjo ketverias santuokas ir ketverias skyrybas. Tai nereiškia, kad visi pas kuriuos mėnulis bus Avino ženkle turės skyrybas, bet tiesiog parodo šių žmonių kovingą charakterį, kas gali būti dažnai nesantaikos priežastimi, jeigu jie nesimoko kurti harmoningų santykių.

Pita doša yra susijusi su Marso planeta, todėl šiems žmonėms būdingas karštumas, nes pita doša susijusi su ugnimi. Pita doša suteikia jų protui energijos ir nekantrumo. Jeigu jie negali pasiekti norimo rezultato, tai pas juos gali pasireikšti nekontroliuojamas  pyktis. Todėl konfliktų metu tokiam žmogui gali būti nelengva sustoti.

Tačiau savo pykčio energiją jie gali nukreipti ir į kilnius tikslus. Pas Martina Lutheri Kinga Ascendente Avino ženklas. Jis buvo vienas žymiausių judėjimo už lygias afroamerikiečių teises Amerikoje lyderis. Taip pat jis pagarsėjo kaip vienas geriausių oratorių ir jauniausiu žmogumi gavusiu Nobelio premiją. Taigi, pykčio energiją galima nukreipti į skirtingas puses kaip ir savo gyvenimą. Galima tapti didvyriu, o galima ir nusikaltėliu.

Saulės padėtis Avine pati stipriausia, todėl pas ką horoskope Saulė Avino ženkle, tie žmonės gali siekti tapti lyderiais. Tik, kaip minėjau galima pagarsėti įvairiais būdais. Adolfo Hitlerio horoskope saulė gimimo metu buvo Avino ženkle. Jis nuo jaunystės pasižymėjo savo oratoriniais gabumais ir siekė savo kalbomis paveikti kitus. Jis sugebėjo tapti Vokietijos kancleriu ir prezidentu, nes žmogus pas kurį susijungia saulė ir Avinas gauna pastiprintą ugnies energiją prieš kurią nelengva niekam atsilaikyti. Tačiau šiems žmonėms vertėtų priminti, kad siekdami rezultatų, nepamirštų padaryti pertraukos ir apsidairyti ar niekas dėl jų ambicijų nenukenčia, ar jų norai tikrai susiję harmonija Visatoje ar daugiau su savo egoizmo plėtimu. Saulė Avine padidina egoizmą, todėl tokie žmonės nori plėsti savo ribas. Ne veltui Adolfas Hitleris per antrąjį pasaulinį karą norėjo susigrąžinti prarastas žemes. Tačiau taip pat labai norėjo išplėsti ir savo asmenybės kultą. Tokiems žmonėms gali patikti visur kabančios jų fotografijos, lentelės su užrašu „privati valda“, mašinos numeriai – vienas, vienas, vienas ir kiti atributai kurie leistų jiems plėstis.

Saulės planeta horoskope atspindi sielą, o kol siela randasi materialiame kūne ją dengia protas, intelektas ir netikras ego. Saulė Avine reiškia, kad ego labai didelis. Didelis ego reiškia, kad aš nori būti „Dievas“. Vedose rašoma, kad Kūrėjas pasižymi šešiomis savybėmis – grožiu, jėga, šlove, turtais, žinojimu ir atsižadėjimu. Kol sielą dengia netikras ego, tol ji nori realizuotis materialiame pasaulyje ir siekia šių šešių savybių. Kadangi Kūrėjas yra tas kuris pildo mūsų norus, tai trumpam mums leidžia pasinerti į tokius vaidmenis, tačiau tai ir lieka tik vaidmuo, nes jis laikinas.

Salvadoras Dali garsusis įspanų dailininkas, tapytojas, grafikas ir skulptorius dažnai stebindavo savo elgesiu ir išvaizda aplinkinius. Jo horoskope saulė Avino ženkle, todėl nenuostabu, kad jis siekė visuomenės dėmesio savo gyvenimo būdu. Tą pabrėždavo savo nusmailintais ūsais, keistu elgesiu ir iššaukiančia apranga. Tai rodo norą išsiskirti iš kitų savo grožiu, žinojimu ir šlove. Tai nieko smerktino, tiesiog tai rodo sielos norus kurie ją lydi gyvenimas iš gyvenimo ir kurie tai pildosi, tai ne.

Zigmundas Froidas kurio horoskope irgi saulė Avino ženkle bandė suprasti žmogaus pasąmonę ir psichologines problemas, taip pat iškėlė Ego ir Superego sąvokas. Saulės Avine padėtis duoda žmogui didelį ego, kuris gali nepriimti išminties iš autoriteto, nes pats nori būti autoritetu. Todėl su tokia padėtimi žmogus gali norėti pats visur pirmauti. Būtent taip reiškiasi ugnies stichija kuri yra susijusi su Avinu ir saule.

Kita problemas su kuria šie žmonės gyvenime gali susidurti, tai konkurencija ir noras kovoti. Gerai, jeigu tai susiję su profesija kaip pas Joe Louisa kuris buvo amerikiečių bokso profesionalas ir pasaulio čempionas sunkiasvorių kategorijoje. Savo boksininko karjeroje iš šešiasdešimt devynerių kovų, penkiasdešimt dvi laimėjo nokautais ir tik tris kovas pralošė. Toks stiprus gali būti Avinas, todėl gerai jeigu šie žmonės gali išsilieti savo energiją kur nors veikloje, o ne artimųjų tarpe ar namuose. Šie žmonės gali mėgti riziką ir turi kario savybių, todėl jiems nelengva būti vienoje vietoje.

Jie taip pat mėgsta nepriklausomybę ir gali nepakęsti suvaržymų, nes saulė būdama zodiako ženkle Avinas suteikia karališko charakterio. Saulė Avine yra ir pas Anglijos karalienę Elžbietą antrąją. Kai kuriuose informacijos šaltiniuose apie jos asmenybę pasakojama, kad ji nemokėjo rodyti meilės savo vaikams ir yra gan griežto charakterio. Taip pat ji buvo pirmoji karališkosios šeimos moteris, kuri tarnavo armijoje. Šie keli epizodai iš karalienės gyvenimo patvirtina, kad šie žmonės gali būti „kieto“ charakterio ir jiems gali trūkti lankstumo.

Jų polinkį elgtis kaip norisi ir bebaimiškumą patvirtina ir aktorius Jackas Nicholsonas. Jo horoskope saulė randasi zodiako ženkle Avinas. Kino istorijoje jis išgarsėjo filme „Skrydis virš gegutės lizdo“.  Filme jis vaidino maištininką psichiatrinėje ligoninėje, kuris kvietė ligonius nebijoti gyventi kitaip. Jis taip pat garsėja tuo, kad niekada neduoda interviu televizijoms. Galima tai pavadinti susireikšminimu, bet žinant Avino savybes tai galima susieti ir pasitikėjimu, užsispyrimu ir kritiškumu.

Šie žmonės gali būti egocentriški, todėl gyvenime jiems palanku bendrauti daugiau su tais kurie neturi panašių savybių į jų. Tai galėtų padėti jiems tapti labiau harmoningomis asmenybėmis. Šie žmonės taip pat gali būti ir kokių nors idėjų iniciatoriai. Toks buvo Karlas Marksas. Jo horoskope saulė zodiako ženkle Avinas. Būtent jo idėjos suformavo komunistinį judėjimą, atkreipė daug dėmesio į visuomeninius ryšius ir paskatino revoliucijas. Revoliucija tai kova, kuri yra susijusi su Marso planeta, todėl ne veltui tokios idėjos gimsta pas tuos, kurių ego susijęs su Avino ženklu. Jie gali daug paaukoti dėl savo idėjų kaip ir pats Karlas Marksas, kuris savo gyvenimą buvo pašventęs idėjų įgyvendinimui. Tačiau, kaip rodo istorija, visos idėjos kurios nemoko pamilti Kūrėją, suprasti kas yra laikina, o kas yra amžina, kas esame mes ir iš kur mes atėjome, ir kur eisime kai teks palikti savo kūną, nieko vertos. Jos tiesiog išnyksta ir išsisklaido kaip rūkas patekėjus saulei.

Tiems kurių horoskope Ascendentas, mėnulis ar saulė susijusi su zodiako ženklu Avinas, gali trukdyti išdidumas, pavydas ir užsispyrimas. Jie gali priimti rimtus sprendimus, nes gali turėti tvirtą valią. Jie gali turėti daug naujų ir originalių idėjų, kaip Adolfas Hitleris, Bernardas Maydofas ar Karlas Marksas, tačiau tos idėjos būtų vertingesnės jeigu jos būtų paremtos autoritetingais šaltiniais ir mokytojais kurie tuos šaltinius išmano. Kitaip jų siekiai gali atnešti daugiau žalos, nei naudos, nes taip veikia netikras ego ir protas veikiamas išdidumo. Mėnulis, saulė ar Ascendentas Avino ženkle gali duoti ryžto, valios ir stiprybės. Tik labai svarbu mokytis šias energijas savo gyvenime pritaikyti tinkamai ir tuomet gyvenimas taps prasmingas ir harmoningas.

Netikras ego mus dažnai gyvenime paklaidina, todėl mes pamirštame kas mes tokie esame ir ko čia atėjome. Tada galvojame, kad mano charakteris yra svarbiau už vertybes ir teisingumą, kad teisingumas, tai mano norai. Jeigu mano norai nepatenkinti, tai nėra teisingumo, todėl reikia jį atstatyti. Taip mes pradedame atlikti neharmoningus veiksmus, taip mūsų sąmonė žemėja ir galime gyvenimą pragyventi veltui. Todėl labai svarbu teisingai įvertinti savo charakterį, būti sąžiningu su savimi ir Kūrėju. Mūsų charakteris gali būti mūsų draugas ir priešas, todėl tikiuosi, kad šiame straipsnyje perskaitytos žinios padėjo jums geriau pažinti save, suprasti savo stipriąsias, silpnąsias puses ir kaip jas panaudoti tinkamai dėl Kūrėjo, Visatos ir kitų gyvų būtybių gerovės.

Būkite laimingi !

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *