Venera pereina į Žuvų ženklą, ko tikėtis santykiuose?

Sausio 27 d. Venera – viena palankiausių planetų pereis į Žuvų ženklą ir bus jame iki gegužės 31 d. Venera, tai meilės, grožio, harmonijos,  komforto planeta ir Žuvų ženkle ji jaučiasi geriausiai. Todėl tai bus palankus metas visoms sritims susijusioms su Venera.

Venera simbolizuoja transportą, baldus, prabangos prekes, meną, pramogas ir viską kas susiję su džiaugsmu, todėl tai palankus metas įsigyti daiktus susijusius su šiomis gyvenimo sritimis. Taip pat tai palankus metas menininkams, muzikantams, mados atstovams, floristams ir visiems kurie susiję su grožio sritimi. Jiems šiuo metu gali gimti daug gražių ir kūrybinių idėjų.

venera 1

Kol  Venera bus Žuvų ženkle, bus palankus metas santykiams ir naujoms pažintims. Žmonės stengsis būti švelnesniais, labiau draugiškesniais, linkę aukotis dėl kitų. Gali lydėti labiau romantiškos nuotaikos, noras kurti eiles.

Venera šiais metais bus retrogradinė nuo kovo 4 iki balandžio 15 d., o taip pat nuo spalio 9 iki lapkričio 2 d., todėl tuo laikotarpiu vertėtų vengti naujų pažinčių ir tai bus nepalankus metas veiklai ir veiksmams susijusiems su Veneros sritimi.

venera 2

Bendrai Veneros padėtis Žuvų ženkle atneš daug džiaugsmo, tačiau daug kas priklauso ir nuo to kokioje padėtyje randasi Venera žmogaus horoskope. Priklausomai nuo to ar Venera palanki ar ne, kiekvieno žmogaus gyvenime ji gali atsispindėti skirtingai.

Jeigu žmogų valdo dorybės energija, tai Venera pas jį reikšis kaip gerumas, kuklumas, jam bus svarbiau dvasiniai, o ne tik kūniški santykiai su antrąja puse. Jis ieškos laimės savo viduje, o ne išoriniuose daiktuose. Jis norės, kad kiti ir esantys šalia jo būtų laimingi, o ne tik jis pats. Toks žmogus rengsis gražiai, bet ne iššaukiančiai, moteris nesistengs demonstruoti atvirų kūno vietų, turės gerą humoro jausmą, domėsis apie harmoningus santykius, klausys tokiomis temomis paskaitų, skaitys knygas, na ir žinoma jeigu ji vieniša, tai trauks panašiu gyvenimo būdu besidominčius vyrus.

venera 3

Jeigu žmogų valdo aistros energija, tai jį domins nešvankūs juokeliai, vakarėliai ir laisvalaikis triukšmingose vietose, apkalbos, gurmaniški patiekalai, noras išsiskirti iš kitų savo kūno formomis, automobiliu, drabužiais ir t.t., noras manipuliuoti kitais žmonėmis. Jis ieškos laimės daiktuose. Toks žmogus norės, kad tiks viskas būtų jam. Tokiu atveju Venera pas jį reikšis kaip aistros energija ir į savo gyvenimą jis pritrauks panašius į save žmones ir partnerius.

Jeigu žmogų valdo neišmanymo energija, tai jį gali dominti iškrypimai, prostitucija, nesugebėjimas kontroliuoti savo norų ir jausmų. Toks žmogus gali kenkti kitiems, nenorėti atlikti savo pareigų  ir į savo gyvenimą pritrauks panašius į save žmones ir partnerius.

venera 4

Jeigu Venera silpna, žmogus gali būti grubus, agresyvus, nemandagus ir vulgarus. Dažnai gali lydėti problemos santykiuose, meilės ir švelnumo trūkumas.  Moteriai gali trūkti moteriškumo ir laimės asmeniniame gyvenime. Vyrui gali būti problemų su moterimis, sunku išreikšti savo jausmus, rūpestį. Gali būti problemų su lytiniais organais, nevaisingumas ir impotencija.

Norint pagerinti savo santykį su Veneros planeta ir tuo pačiu pakeisti savo likimą rekomenduojama-ugdytis kūrybiškumą, jausmingumą, mokytis mylėti. Moteriai vertėtų ugdytis moteriškas savybes i mokytis švelnumo. Vyrui vertėtų skirti daugiau dėmesio moterims kurios yra svarbios jo gyvenime – žmonai, mamai, dukrai ir rūpintis kitais. Gerinti santykį su Veneros planeta padeda bhakti joga, šokiai, eilių kūrimas, dainavimas ir meniniai užsiėmimai. Moterims palanku nešioti ilgus plaukus.

Taip pat santykį su Veneros planeta padeda gerinti mantros šiai planetai kartojimas. Tai rekomenduojama atlikti su meditacijos karoliais (džapa mala). Mantrą geriausia pradėti kartoti penktadienį, tarpe nuo pirmos iki penkioliktos mėnulio dienos. Kartoti mantrą rekomenduojama minimaliai 24 dienas, po šešis ratus kasdien.

Linkiu jums ko geriausios kloties !

Egidijus GubinasKomentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *