Mėnulis Vandenyje

Mėnulis Vandenyje – jie gali turėti psichologo savybių, polinkį į tikėjimą, kūrybiškumą ir gebėjimą dalintis informacija su kitais. Jų  protas gali būti filosofinis ir šaltas. Jie dažnai gali turėti polinkį keliauti į kitas šalis arba gyventi toli nuo gimimo vietos. Jie gali turėti gerą nuojautą.

Dažnai tai taktiški ir linkę kalbėti diplomatiškai žmonės. Jų gyvenime gali būti nemažai permainų. Jų charakteris dažnai būna nepaprastas. Gyvenime jie gali praeiti per išbandymus. Dažniausiai gyvenimo eigoje jie pradeda giliai domėtis gyvenimo prasme ir dvasine praktika.

Mėnulis Vandenyje randasi Velso Princesės Dianos ( Diana Frances Spencer gimė 1961 m. liepos 1 d.) horoskope. Ji gebėjo bendrauti su žmonėmis. Gyvenime daug keliavo ir pradedant nuo vaikystės praėjo nemažai išbandymų. Taip jos horoskope pasireiškė Mėnulis Vandenyje.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *