Mėnulis Liūte

Mėnulis Liūte – jie gali turėti ryžto, drąsos ir lyderio savybių. Taip pat teisingumo jausmą kitų atžvilgiu.  Gali būti geros nuomonės apie save, turėti vidinį jausmą, kad gali vaidinti visuomenėje svarbią rolę. Jiems gali patikti būti dėmesio centre.

Jie gali turėti ryšių su turtingais ir įtakingais žmonėmis. Jų charakteris gali būti valdingas ir jie turės jėgos daryti kitiems įtaką, ir formuoti kitų nuomonę. Gali turėti savivertę ir nepergyventi ką apie juos galvoja kiti. Gali greitai supykti, bet ir greitai atleisti.

Mėnulis Liūte suteikia polinkį būti užsispyrusiais, nepriklausomais ir laikytis savo principų. Dėl savo emocijų įtakos gali prarasti sveiką nuovoką, kas susiję su santykiais šeimoje. Dėl emocijų gali būti nekantrūs, neramūs ir turėti kovotojo charakterį. Gali rūpintis kitais per liepimą ir įsakinėjimą. Gali turėti norą sužibėti, pasiekti sėkmės, kitiems nurodinėti, susilaukti šlovės ir būti egoistiški.  Jie gali greitai supykti, bet ir greitai atleisti.

Mėnulis Liūte randasi Džono F. Kenedžio (John F. Kennedy gimė 1917 m. gegužės 29 d.) horoskope. Ši padėtis gyvenime jam suteikė ryžto, drąsos ir stipraus žmogaus charakterį.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *