Saulė Ožiaragyje

Saulė Ožiaragyje – šiems žmonėms gyvenime bus svarbu darbas ir karjera. Jie gali susilaukti sėkmės materialiniame gyvenime, bet tuo pačiu gali turėti nemažai išgyvenimų. Jie gali siekti valdžios, kontroliuoti kitus ir įvairiais būdais norėti išpildyti savo norus.

Gyvenime turės galimybes užimti geras pareigas įvairiose organizacijose, nes Saulė Ožiaragyje jiems suteikia organizacinių savybių. Gali būti praktiški, bet lėtoki. Sėkmė pas juos dažnai ateina po išbandymų.

Jie gali nemėgti kontrolės, turi polinkį į pesimizmą, melancholiją ir filosofiją. Gali elgtis taip, kaip jiems norisi, jeigu tai padės pasiekti tikslą. Jie  gali jausti užuojautą tiems, kurie gyvena vargingiau už juos ir norėti jiems padėti.

Saulė Ožiaragyje randasi Muhammedo Ali (gimė 1942 m. sausio 17 d.) horoskope. Tai vienas garsiausių boksininkų. Jis pasižymėjo savo vikrumu, greičiu ir ištverme. Taip pat stengėsi padėti gyvenantiems vargingiau ir skleidė gyvenimo išmintį. Saulė Ožiaragyje suteikė jam daug kantrybės, nes tik dėka kantrybės galima iškęsti pastovių treniruočių kančias ir pasiekti sporte tokių aukštumų.

Šis tekstas yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *