Nuo liepos 7 d. iki rugpjūčio pabaigos Marsas bus nepalankioje padėtyje

Nuo liepos 7 d. iki rugpjūčio pabaigos Marsas bus nepalankioje padėtyje. Kadangi Marsas atspindi vyrišką, ugningą prigimtį, tai šiuo metu santykiuose gali kilti nemažai konfliktinių situacijų ir gali būti sudėtingiau kontroliuoti savo emocijas.
Darbo srityje gali pasijausti ištvermės trūkumas ir reikės daugiau pastangų, kad pasiekti išsikeltus tikslus.
Padidės pavojus susižeidimams ir traumoms, tad būkite dėmesingesni. Taip pat vertėtų būti budresniems kelyje, nes ir avarijų tikimybė bus didesnė.
Silpno Marso požymiai – energijos ir motyvacijos trūkumas,  nesugebėjimas sunkiai ir nuosekliai dirbti. Sunku laikytis savo nuomonės ir ginti savo teises.   Drąsos trūkumas ir polinkis pasiduoti kitų valiai. Nemokėjimas adekvačiai išreikšti savo pykčio, nepasitenkinimo, nesugebėjimas valdyti pykčio proveržio. Žmogus su silpnu Marsu gali tapti žiauraus elgesio ir prievartos auka.

Kas liečia fizinį kūną, tai gali būti  silpnas imunitetas ir problemos su maisto įsisavinimu, mažas svoris, silpni raumenys, kepenys ir problemos su tiesiąja žarna. Pavojus traumoms, žaizdos gija lėtai, dažni lūžiai ir nelaimingi atsitikimai.

Tam, kad sušvelninti šio nepalankaus Marso tranzito poveikį, kasdien rekomenduojama klausyti ir kartoti Sri Nrsimha-pranama mantra:

namas te narasimhaya                prahladahlada-dayine

         hiranyakasipor vaksah-              sila-tanka-nakhalaye

 ito nrsimhah parato nrsimho      yato yato yami tato nrsimhah

         bahir nrsimho hrdaye nrsimho   nrsimham adim saranam prapadye

tava kara-kamala-vare nakham adbhuta-sringam

                 dalita-hiranyakasipu-tanu-bhringam

             kesava dhrta-narahari-rūpa jaya jagadisa hare

 


Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *