Gimimo diena gali nurodyti tendenciją kokios ligos pas žmogų gali pasireikšti. Jeigu gimimo diena dviženklė, tai tiesiog ją sudedame ir išvedame vieną skaičių. Pavyzdžiui žmogus gimė 31 d., tai 3+1 lygu 4. Gimimo dienos skaičius nurodo žmogaus charakterį, būdą, užduotis, profesiją, polinkius ir galimas problemas, bei ligas. Gimimo dienos skaičius skaičiuojamas nepriklausomai nuo mėnesio kurį žmogus gimė. Svarbiausią vaidmenį čia vaidina diena. Taigi apžvelgsiu su kokiomis ligomis gali susidurti žmogus gimęs atitinkamą dieną.
1 ( 1, 10, 19, 28)-jiems būdingos ligos susijusios su kraujo spaudimu ypač antroje gyvenimo pusėje, problemos su akimis. Šie žmonės įprastai greitai pasveiksta ir gyvena ilgai.
2 ( 2, 11, 20, 29)- jiems būdingos skrandžio problemos, pavojingi peršalimai, rekomenduojama saugotis virusinių ligų ir saugoti kaklą, galimi psichiniai susirgimai.
3 (3, 12, 21, 30)-jiems būdingos problemos su nervine sistema ir odos ligos. Jiems rekomenduojami masažai ir pasivaikščiojimai gryname ore.
4 ( 4,13,22,31 )- jiems įprastai sudėtinga nustatyti tikrą diagnozę. Galima depresija, psichinės ligos, galvos skausmai, nugaros skausmai, inkstų problemos ir kitos ligos susijusios širdimi ir krūtine.
5 ( 5, 14, 23) – jiems galimos ligos su nervine sistema, nerimu, traukuliais, paralyžiumi.
6 ( 6, 15, 24) -jiems būdingos ligos susijusios su ausimis, gerkle, kepenimis, plaučiais, reproduktyvine sistema. Vyresniame amžiuje būdingos problemos su širdimi.
7 ( 7,16,25)- jie jautrūs infekcijoms, virškinimo sutrikimams. Galimas vidurių užkietėjimas ir kitos problemos susijusios su pilvo, lytinių organų ligomis, podagra, bendras silpnumas ir problemos susijusios su krauju.
8 ( 8, 17, 26) -jiems galimos odos ligos, galvos skausmai, problemos su kraujo spaudimu, astma, vidurių užkietėjimas.
9 (gim. d.: 9, 18, 27) -jiems būdingos odos ligos, spuogai, karščiavimas, skrandžio problemos, kaulų lūžiai, dantų problemos, krūtinės skausmas, kraujo apytakos problemos. Silpnos kepenys, plaučiai, ausys ir nosis.
Visos ligos turi priežastį
„Sveikata visada buvo vienas aktualiausių klausimų žmonijai. Ypač šiandien, atrodo, kad sveikatos sistema tobulėja, bet sergančių žmonių daugėja, kyla klausimas kokios to priežastys?
Šia dienai ne vienam jau tek girdėti tokį terminą kaip karminės ligos. Ką reiškia žodis karminė liga? Karminės ligos – tai ligos susijusios su mūsų praeitais gyvenimais. Praeituose gyvenimuose mes savo mintimis, žodžiais ir veiksmais pasėjome sėklas, kurių vaisius skiname šiame gyvenime. Be priežasties šiame gyvenime nieko nevyksta, net sloga ar peršalimo ligos nepasilanko pas žmogų atsitiktinai. Vedose yra aprašoma daugelis rimtų ligų ir paaiškinamos jų priežastys. Dauguma ligų, kurios mus seka iš praeitų gyvenimų, susijusios su informacija, kuri mirties metu niekur nedingsta, pasilieka mūsų subtiliame kūne, prote ir keliauja su mumis į kitą gyvenimą“.
Patys save pasmerkiame
Kokie mūsų veiksmai gali nulemti, kad kitame gyvenime būsime kamuojami sunkių ligų?
Plaučių ligomis, pavyzdžiui, tuberkulioze ar astma susergama dėl netinkamo elgesio praeitame gyvenime. Jei žmogus buvo paniręs į tokius žalingus įpročius, kaip rūkymas, alkoholio ar narkotinių medžiagų vartojimas, šiame gyvenime dėl to kentės kvėpavimo takų sistema.
Urologinės ir ginekologinės problemos (impotencija, prostatos ligos) reiškia, kad žmogus praėjusiame gyvenime galėjo nekontroliuoti savo seksualinės energijos – užsiimti nesantuokiniu seksu, priekabiauti, naudoti seksualinę prievartą.
Jei šiame gyvenime susergame kokia nors onkologine liga, tai viena iš pasekmių, kad praeitame gyvenime žmogus valgė mėsą. Dėl gyvūninės kilmės produktų (mėsos, žuvies, kiaušinių ir kt.) vartojimo kitame gyvenime galime sirgti ir cukriniu diabetu.
Neigiamos emocijos – nerimas, stresas – bei psichologinės problemos labai kenkia visam organizmui, imunitetas darosi vis silpnesnis, greičiau kimba įvairios ligos ir negalavimai. O štai žmonėms, kurie yra sveiki savo kūnu ir vidumi, nebaisios net įvairios epidemijos.
Dėl nederamo egesio galima net apakti
Ko gero ne vienam susidūrusiam su neįgaliu ar sunkiai sergančiu vaiku, buvo iškilęs toks klausimas – „kas kaltas dėl to, kad kūdikis, kuris dar nespėjo padaryti nieko blogo šiame gyvenime, gimė trumparegis?“. Senovės išmintis teigia, kad priežasčių reikia ieškoti praeitame gyvenime. Sunkios karminės ligos – tokios, kaip trumparegystė, aklumas, kurtumas ir negalėjimas kalbėti irgi susiję su praeitu gyvenimu. Jeigu žmogus nuolat išgyveno neigiamas emocijas, pavyzdžiui, pyktį ir geismą, tai turės pasekmių jo regai. Pykčio metu, kada kraujas susikaupia akyse (turbūt kiekvienam teko girdėti posakį „krauju pasruvusios akys“, arba „akys net paraudonavo iš pykčio“), kenčia regėjimo nervai, o kada žmogus nuolat išgyvena šią pykčio būseną, akių nervai greičiau pradeda silpti ir prastėja regėjimas. Akių ligos taip pat susijusios su virškinimo ugnimi ir nusilpusiu imunitetu.
Kurtumo ir nebylumo problemas šiame gyvenime turintys žmonės, praeitame gyvenime galėjo patirti galvos traumų ar smegenų pažeidimų, kurie buvo susiję su klausos organais ir jų funkcija – žmogaus kalba pablogėja visada, kai žmogus praranda klausą ir nebegirdi paties tariau žodžių. Tai pat noriu atkreipti dėmesį, kad visos chroninės ligos, kurias žmogus įgijo šiame gyvenime, tampa ligų priežastimi kitame, o šiame gyvenime sužeisto kūno vietos kitame gyvenime pasireikš nusilpusiomis tomis pat kūno vietomis ar sužeidimo srityje esančiais organais, nes nuo pat gimimo tose vietose pas žmogus bus užsikišę energetiniai kanalai.“
Net karmines ligas galima išgydyti
Jeigu dėl elgesio praėjusiame gyvenime žmogui yra tikimybė susirgti, tai liga jį gali apeiti dėl jo stiprios vidinės būsenos ir pozityvaus nusiteikimo. Svarbu neprisijungti prie daugumos žmonių, kurie galvoja, kad gyvena tik vieną kartą, todėl nesvarbu, kad rūko, vartoja alkoholį, neharmoningai maitinasi, pyksta, vartoja necenzūrinius žodžius, kritikuoja kitus. Tokius žmones dažniau puola įvairios ligos, virusai, taip pat jiems reikia daugiau laiko išgijimui.
Svarbiausia sukontroliuoti pyktį. Pyktis, pavydas ir neapykanta daro didelę žalą mūsų sveikatai ir tuos negatyvius jausmus galima sulyginti su lėtai veikiančiais nuodais. Todėl svarbu suvokti, kad visos mūsų negatyvios mintys daro įtaką mūsų likimui. Mūsų kūnas šiame gyvenime mums duoda šansą ištaisyti klaidas iš praeito gyvenimo, bet tik nuo mūsų pačių priklauso ar mes šiomis galimybėmis pasinaudosime. Tie, kurie nuolat kenčia nuo chroninių ligų, turėtų analizuoti savo įpročius ir pasistengti suprasti, kokia protinė infekcija neleidžia jam atsikratyti ligos visiems laikams. Karminės ligos, tai pasekmės to, kad žmogus gyveno ne pagal Kūrėjo dėsnius, ir griovė harmoniją savo mintis, žodžiais ir veiksmais. Išsigydyti nuo tam tikrų karminių ligų galima tik pakeitus savo charakterį, savo pasaulėžiūrą, suprantant negatyvius veiksmus ir šalinant jų priežastis. Taip pat dėka reguliarių dvasinių praktikų ir vidinio darbo su savimi.“
Išminčiai sako koks mūsų vidinis gyvenimas – toks ir išorinis. Jeigu mes bandysime tik įveikti ligą, bet savo vidinio gyvenimo nekeisime, tai mūsų problemos susijusios su liga išsispręs tik laikinai. Vertėtų stengtis gydyti ne tik kūną, bet ir sielą. Mokytis pažinti save, ieškoti atsakymų kodėl aš atsidūriau vienoje ar kitoje situacijoje, praktikuoti maldą, meditaciją, semtis išminties paskaitose apie gyvenimo prasmę. Taip pat ieškokite jus įkvepiančių žmonių. Tuomet patys tapsite laimingesni, sveikesni ir tokiais padėsite tapti kitiems.
Linkiu Jums ko geriausios kloties !
Egidijus Gubinas
Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt
Komentarai