Santuokos linija-ar partnerių skaičius yra nulemtas iš anksto?

Dažnokai sulaukiu tokio klausimo susijusio su santuokos linija- kiek aš turėsiu vyrų, santuokų ir panašiai.  Tad čia jums pateiksiu išsamų atsakymą apie tai žvelgiant iš chiromantijos ir astrologijos pusės.

Pati santuokos linija randasi delne ant Merkurijaus planetos t.y. po mažuoju pirštu kaip pavaizduota aukščiau esančiame paveikslėlyje, bet čia iškyla klausimas ar ten esančios linijos visada žymi santuokas ?

Pagal likimo dėsnius arba karmos dėsnius yra nulemta kiek partnerių gali turėti žmogus. Tai galima pamatyti žmogaus delne santuokos linijose arba horoskope. Tačiau likimą savo pasirinkimu  galima keisti tiek į gerą, tiek į blogą pusę. Ypatingai šiuo metu, kuomet žmonės labiau paiso savo norų, o moralę ir kultūrą palieka antroje, o dažnai, ir paskutiniojoje vietoje.

Jeigu žvelgsime į žmogaus horoskopą, tai ten yra septintas namas kuris žymi partnerius, sutuoktinį, galimybes kurti santykius, santuoką, jausmus sutuoktiniui, harmoniją šeimoje, partnerio charakterį, santuoką, vietą ir susipažinimo laiką.

Priklausomai nuo to kokios yra santuokos linijos ir nuo to kokios planetos randasi septintajame name, toks gali būti žmogaus seksualinis ir šeimyninis gyvenimas.

Septintas namas taip pat parodo žmogaus lytinius organus, todėl jeigu septintas namas yra pažeistas, žmogus gali turėti problemų tiek seksualiniame, tiek šeimyniniame gyvenime. Aistra, seksualiniai norai ir iškrypimai, taipogi susiję su septintuoju namu, ir priklausomai nuo to, kokios planetos ten yra, tokios tendencijos bus žmogaus šeimyniniame ir seksualiniame gyvenime.

Santuokos linijos ir horoskopas gali parodyti kaip seksis žmogui  santuokoje, ar ji bus vėlyva ir kokios problemos gali žmogaus laukti. Tačiau jeigu žmogaus gyvenime atsiranda žinojimas kaip teisingai elgtis vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje, tai likimą galima keisti. Pasak K.G. Jungo „Jeigu žmogus netampa sąmoningu, tai visi įvykiai į jo gyvenimą ateina kaip karma“. Todėl žvelgiant į tokio žmogaus delnų ir santuokos liniją ar horoskopą, galima pamatyti ar žmogus stengėsi ar nesistengė nieko savo gyvenime pakeisti.

Jeigu žiūrėsime į santuokos linijas, tai ten yra linijos kurios parodo ne tik santuoką, bet žmogaus prisirišimus ir artimesnius santykius. Teisingiausia šiandien santuokos linijas traktuoti -kaip prisirišimo linijas. Šios linijos žymi stipriausius prisirišimus, tačiau jos ne visada gali reikšti santuoką, tai gali būti stiprūs jausmai ir išgyvenimai.

Priklausomai nuo to kaip atrodo santuokos linijos, jos gali rodyti jau vedusio arba ištekėjusio partnerio atėjimą į žmogaus gyvenimą.  Arba gali parodyti netgi labai neordinarios asmenybės atėjimą į jūsų gyvenimą. Tačiau kaip rodo praktika, tai ne būtinai visada gali būti partneris. Tai gali būti prisirišimas prie vaiko arba netgi prie gyvūno.

Santuokos linijų išsidėstyme amžiaus diapazonas yra skaičiuojamas nuo nulio iki penkiasdešimties metų, vidurys reiškia dvidešimt penkis metus.

Priklausomai nuo to kaip atrodo linijos toks partneris gali ateiti į jūsų gyvenimą. Jeigu santuokos linijos gale yra išsišakojimas į tris linijas, trišakis-tai jums labai pasisekė, nes sulauksite sėkmingo žmogaus.

Taigi iškyla klausimas, kaip suprasti kada bus vestuvės ? Jeigu žiūrėsime pagal visatos dėsnius, tai kuomet vyras ir moteris turi intymius santykius, juos reikėtų įvardinti kaip vyrą ir žmoną, tačiau kodėl tokie santykiai ne visada pasibaigia santuoka?  Tai dažnai priklauso nuo moters savigarbos ir vyro atsakomybės.

Mes visada pritraukiame į savo gyvenimą būtent tokį žmogų, kokie esame mes patys. Jeigu jūsų netenkina aplinka kuri jus supa, tai vertėtų pažvelgti į savo vidų. Jeigu jūs manote, kad jums pasisekė su jus supančiais žmonėmis, tai tik dėl to, kad jūs esate sėkmingi. Todėl jeigu norite pritraukti į savo gyvenimą dorus žmones, tai tiesiog tapkite tokiais žmonėmis.

Kiekvienas atvejis yra individualus ir jį reikėtų žiūrėti individualiai, čia buvo pateiktos bendros rekomendacijos.

Linkiu Jums ko geriausios kloties !

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje (svetainėje) reikia gauti autoriaus sutikimą (egidijus.gubinas@gmail.com) ir po straipsniu patalpinti veikiančią nuorodą į autoriaus svetainę www.gubinas.lt Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *